Сонячний день• 08 ноября 2023
2кімн хрущовка з ремонтом чи 1к новобудова для сім‘ї з дітьми
Розумію, 1к мало, але ж новобудова. Чи більш менш нормальна хрущовка і з 2 кімнатами? Маємо 2 дітей одієї статі (8р та 3 р)
Сонячний день
• 08 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
А метраж?
Есть однушки как хрущи трешки
Метраж +- однаковий. 1к 43м., 2к 46
ТАЗератти• 08 ноября 2023
Та ну в дітей має бути окрема кімната, ми купили непогану сталінку все чисто прибрано, доглянуто, і дуже хороша шумоізоляція
Мати тріля• 08 ноября 2023
Ответ дляСонячний день
Метраж +- однаковий. 1к 43м., 2к 46
В однушке можно комнату поделить на 2?
Или там кухня большая чтоб родителям отделить зону для сна.
Мати тріля• 08 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
А почем сейчас сталинки, интересно метраж и город. Спасибо💐
Тоже хочу сталинку трешку, чтоб сделать двушку и гостиную большую
Ангелок з ріжками• 08 ноября 2023
Если в хрущевке комнаты отдельные, то двушку. Будете жить и собирать на лучшее жилье.
Старшему ребенку надо где-то учиться, младшему где-то играть, родителям где-то сексом заняться - все это в одной комнате сложно. Даже 50 метров - это, все равно, одна комната
Сонячний день
• 08 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
В однушке можно комнату поделить на 2?
Так. Якщо 1к, то нам ставити на кухні диванчик і там спати, Кухня велика.
Мати тріля• 08 ноября 2023
Ответ дляСонячний день
Ну тут решать вам, хотите ли спать на кухне? По факту это не отдельная ваша спальня.
Или же будет маленькая кухня но у всех по комнате.
ТАЗератти• 08 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
Перед війною, Київ 70 кв 75 тис дол, ремонт 2006 року, 2кімнатна
Мати тріля• 08 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
Норм ценник, правый берег?
ТАЗератти• 08 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
Норм ценник, правый берег?
Так солом янка, 10 хв на машині до центру
Эт вернячОк• 08 ноября 2023
У меня бабушка прожила в хрущевке всю жизнь. 2 этаж. Дом был очень тёплым. Без грибка. Подъезд чистый.
Смотрите по дому. Район, инфраструктура.
Сейчас такие новостройки хлипкие.
Мой голос за 2-ку.
Единственное преимущество новостройки это индивидуальный счётчик на отопление.
Сейчас такие новостройки хлипкие.
Мой голос за 2-ку.
Мати тріля• 08 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
А я в идеале хотела бы « убитую» купить, все равно перепланировка/ремонт по-своему делать, а еще чтоб 2 балкона и ванна с окном. И правый но может проспект, кпи или лукьяновка. Но пока цены такие себе и стремно покупки такие делать.
Гага Газу• 08 ноября 2023
Ответ дляСонячний день
Метраж +- однаковий. 1к 43м., 2к 46
Двушка конечно
ТАЗератти• 08 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
У меня знакомые покупают у кого есть деньги особенно когда предлагают интересную цену, рынок недвижимости не стоит на месте
Гага Газу• 08 ноября 2023
Ответ дляСонячний день
А смысл в этом?
Если можно вам одна комната, детям одна комната
И кухня отдельная где готовка и еда?
Гага Газу• 08 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
Мати тріля• 08 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
Я в курсе что покупки сейчас идут но я не встретила пока прям такую чтоб запала в сердце. Все или ремонты жлобские в цене, а мне тот ремонт/мебель/техника уставшая не нужны. Или же район не тот, дом тюремный и парадное или этаж не мой. Потому пока наблюдаю и мониторю
ТАЗератти• 08 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
Да на вид они не все привлекательные дома
Плету интриги• 08 ноября 2023
Ответ дляСонячний день
... вы пробовали? это отсутствие личной жизни
Мати тріля• 08 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
Да нет, есть прикольные с лепкой снаружи, фигурами разными, и балконы кованые, есть где последние этажи 2х уровневые.
Вообщем не будем флудить в теме зря 🙂
ТАЗератти• 08 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
Вообщем не будем флудить в теме зря 🙂
В центре Да и цены там конечно будут выше намного
Апофиозная• 08 ноября 2023
як на мій погляд, то 3 окремі приміщення на 4 чоловік набагато зручніше ніж 2. все таки більше особистого простору це важливіше за стан підїзду і прибудинкової територіі
ЯяяКакаджамбо• 08 ноября 2023
Я б пошукала двушку з окремими кімнатами.
У нас двушка 45 квадратів, і це не хрущ.
Окремі кімнати, дві лоджії.
Кімнати невеликі, 13 і 17 м, кухня 8,5, санвузол окремий. Вікна на один бік. Досить популярне планування, таких варіантів багато у 9-поверхівках кінця 70-80-х років. По ціні майже те саме має бути.
Будьте готові, що це теж тимчасовий варіант. Дуже бажано дітям мати окремі кімнати, хоч і маленькі. Це вже через пару років буде актуальним.
У нас двоє хлопців. Були дружні і до 6 років старшого ми спали в одній кімнаті всі, друга стояла порожня. Переселилися вони в окрему, спочатку теж було все добре. Зараз їм 13 і 10 і вже третій рік вони один одному заважають. Школа.
Хоча у обох є столи, домашку одночасно робити не хочуть.
Важче старшому, йому треба тиша, щоб зосередитися, він ганяє меншого.
Коли дистанційка, менший йде на кухню.
В однушці це б точно було нереально.
Окремі кімнати, дві лоджії.
Коли дистанційка, менший йде на кухню.
В однушці це б точно було нереально.
Маю натхнення• 08 ноября 2023
Багато чинників які впливають на вибір. Я бачила однушки, де кузню виносили в коридор, таким чином було ті ж самі 2 окремі кімнати для сім´ї. При правильному плануванні це можливо. Треба ще розуміти локації і інфраструктуру, а також що з опаленням. В мене наприклад, індивідуальне в новобудові, будинок утепленний повністю, в квартирі 24°, опалення ще не включали, під´їзд регулярно миється, ліфти працюють. Я зі своєї колокольні ніколи на хрущ вже і не прдивлюсь. Навпаки, є 2ка хрущовка, хочу продати і купити ще одну в новобудові
Добрая свекровь• 08 ноября 2023
Как вы себе представляете с 2 мя детьми в однушке жить? Конечно 2ка