Володарка мрій• 08 ноября 2023
Хто фарбував стіни структурною фарбою валиком? ефект мілкого баранця
Володарка мрій
• 08 ноября 2023
Стіни не супер ідеальні
Тому вирішили так, тим більше під здачу в оренду не хотілося сильно вкладатись
Але не знаю як мити таку текстурну стіну
Кудесница_с_пургеном• 08 ноября 2023
У нас такі стіни в під´їзді. На такій поверхні добре пилюка тримається. Не думаю що її хтось буде мити, а орендатори тим більше. Максимум пилосмоком пройтись, потім перефарбувати.
Просто каралева• 08 ноября 2023
Я теж не знаю, як це мити. Якщо захочете потім рівняти, буде геморой. Краще шпалери з такою текстурою
Просто каралева• 08 ноября 2023
У підземному переході бачила подібне з цементу, бруд дуже сильно осідає