Попразендовна• 08 ноября 2023

Собеседование, что спрашивают, к чему готовиться ,какие вопросы задавать

Очень давно не была на собеседовании
Волнуюсь
Что вообще там спрашивают?
Какие вопросы мне стоит задавать?

Вакансия онлайн менеджер, нужно общаться с клиентами, оформлять заказы..
В резюме особо ничего не писала, по факту базовые навыки, типа mc office.. могут ли по них что то спросить?
Скокмоно - стокнуно• 08 ноября 2023
чи є діти, чи плагуєте дітей, чи є кому доглядати хворих дітей. Це мене питали завжди....
GaleTTa• 08 ноября 2023
Могут попросить продать карандаш чтобы посмотреть как вы умеете общаться с клиентами, работать с отказами и предлагать дополнительные товары, услуги
автор Попразендовна • 08 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ого😱
Черговий по кухні• 08 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви в курсі, що не мають запитувати навіть про те, скільки вам років і чи ж у вас діти?
Тримбулька• 08 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Таке не питають. А питають про роботу в минулому . Про вашу спеціальність , освіта. Можуть питати про знання мов. Ну дивлячись яка діяльність. Тести можуть бути. В мене колись навіть тест давали.
Стигла полуниця• 08 ноября 2023
Автор, там нічого нового не придумали. Тупі питання, ким ви себе бачите через 5 років, чого саме вас мають взяти, і придумати 5 застосувань для якогось предмета, але не те, для чого його зазвичай використовують. В 95% співбесід все так і залишилося, тупі і непотрібні питання
Скокмоно - стокнуно• 08 ноября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
факт їхньої цікавості це не відміняє
VitalinkaGL• 08 ноября 2023
мне кажется везде одно и тоже)
что Вы можете принести в компанию?
кем вы себя видете через 5 лет?
что Вы будете делать,если...
ну и продать что-то виртуально дадут.
опыт и т.д. это и так понятно.
Черговий по кухні• 08 ноября 2023
В мене запитували про хоббі і чи я займаюсь спортом, також запитували як вчилась в школі :)
Черговий по кухні• 08 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
факт їхньої цікавості це не відміняє
До чого тут цікавість, якщо не мають права це запитувати