Я такая - жду трамвая• 12 ноября в 01:24
Ну я і сцикло, не чекала такого від себе, скажіть щось хто не спить
В компанії де я працюю звільняється посада супервайзера і я хочу її і я справлюсь я точно знаю, я розумна, відповідальна, в мене є досвід хороша репутація і хороші стосунки в колективі. Але в мене жахлива мова. Я знаю що рівень недостатній для цієї посади, але за три роки тут мене двічі підвищували, щоразу як я подавалась на кращу посаду, хоча рівень мови був недостатнім.
Ну краще ж спробувати ніж не пробувати?
Боюсь капєц
Ну краще ж спробувати ніж не пробувати?
Боюсь капєц
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 01:28
Ответ дляРву и мечу
Пробуйте, конечно. А почему за 3 года так и не выучили язык?
Ну як не вивчила- вивчила до якогось рівня, коли я приїхала було - 0, часу на все не хватає, потім в зону комфорту зайшла з мовою. Видихлась, зараз планую групові взяти, бо перед тим був репетитор- надоїв.
Така бойова Я• 12 ноября в 01:28
Ответ дляСундучок с каникулами
Выучите по ходу дела. Говорите, что отменная
А вони не чують,як автор розмовляє? Це можна якось приховати?
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 01:28
Ответ дляСундучок с каникулами
Та ну вона ж не дурочка, чує рівень на тій же співбесіді
Така бойова Я• 12 ноября в 01:29
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Яка країна?
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 01:30
Ответ дляТака бойова Я
Яка країна?
Та яка різниця.
Америка
Сундучок с каникулами• 12 ноября в 01:30
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Не умнее вас уж точно
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 01:33
Ответ дляСумка з негодою
Та прям там, рядова посада, ну як не візьмуть і що зміниться?
Нічого, може я боюсь - а як візьмуть?
Знову Я• 12 ноября в 01:33
Подавайтесь, конечно. В крайнем случае останетесь на нынешней должности.
Я тоже пришла на работу со слабым для моей тогдашней позиции английскии. Взяли.
Знову Я• 12 ноября в 01:33
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нічого, може я боюсь - а як візьмуть?
Будете в процессе учить.
Топтунша• 12 ноября в 01:34
Та бойтесь себе на здоровье 😉
Просто делайте, что решили. Возьмут, хорошо, не возьмут, хорошо.
От Вас же не убудет.
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 01:35
Ответ дляЗнову Я
Будете в процессе учить.
Так і буде. Я то головою все розумію, але мушу про це поговорити.
Топтунша• 12 ноября в 01:35
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нічого, може я боюсь - а як візьмуть?
И что? Новый опыт это всегда интересно.
Сумка з негодою• 12 ноября в 01:37
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нічого, може я боюсь - а як візьмуть?
Ну візьмуть і що?
Он у вас в Америці президент тупенько, але нічого не боїться. А тут простий супервайзер
Идууу--уууу блин• 12 ноября в 01:37
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Не сцыте. Пробуйте!
Верю в вас.
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 01:38
Ответ дляСумка з негодою
Ну візьмуть і що?
Він не тупенький, він жертва власних амбіцій
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 01:39
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не сцыте. Пробуйте!
Верю в вас.
Дякую))
Сумка з негодою• 12 ноября в 01:43
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Раз жертва, значит тупенький.
Інакше б не був посміховиськом - і з путіним, і з сі, і з тарифами, і з усім іншим.
Элька-Карамелька• 12 ноября в 02:00
Це залежить від робочих завдань. Якщо, наприклад, клінінг, то супервайзеру досить розуміти і говорити все, що стосується завдань по прибиранню, часто ще і колектив україномовний буває. Те ж саме стосується деяких інших робочих спеціальностей. Якщо відчуваєте, що справитесь, то пропонуйте свої послуги, автор.
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 02:01
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це не клінінг.
Дякую, я сама все розумію, мені рідко потрібна підтримка, але зараз саме такий випадок. Вже написала.
Забобонний фрукт• 12 ноября в 02:02
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це не клінінг.
Спробуйте .
Ви ж нічого не втрачаєте .
Успіху вам 😘
Ви ж нічого не втрачаєте .
Успіху вам 😘
Элька-Карамелька• 12 ноября в 02:03
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це не клінінг.
Ви - молодець. Удачі вам!
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 02:03
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви - молодець. Удачі вам!
Дякую
Я такая - жду трамвая
• 12 ноября в 02:29
Ответ дляТвоя космішна
на порадниці вас точно не підвищать
До чого ви це написали?