Липка-прилипка• Изменено 08 ноября 2023
Це Сільпо реально дістало зі своїми неактуальними цінниками!
Після того, як продали сир без акційної ціни, хоча на прилавку був жовтий цінник, стала читати кожен чек. За тиждень вже втрєтє ситуація, коли ціна на відповідає, і ніби як за 12 гривень йти шукати адміністратора некомільфо, але ж набридло!
Непереможна• 08 ноября 2023
Вот за кем , а за Сильпо вообще такого не замечаю. В приложении есть скан цены, кстати. Можете перепроверять.
genteestupida• 08 ноября 2023
Ответ дляНепереможна
Есть : фора , Сильпо атб , метро .. просто смотреть чек и иногда есть несоответствия.
Ласковая_львица• 08 ноября 2023
Есть цена другая, если оплачиваешь какой то там картою. Внимательно изучаю ценники.
Встречались мне и старые ценники, уже недействительные по датам.
к.Буланова• 08 ноября 2023
в Сільпо часто таке. Якось в чеку три позиції були з невірним цінами. Викликала адміністратора. Таке в будь-якій мережі є. Вчора в просторі неактульна ціна. Повернули різницю без питань
Несемо світло разом• 08 ноября 2023
Треба уважно дивитись, який товар ви берете. Пару разів потрапляла на ситуацію, коли знижка на товар, що поруч. Можливо, так спеціально викладають. Але якщо дійсно невірно порахували на касі - треба звертатися до адміністратора
Вмію заміряти найкраще• 08 ноября 2023
У нас так АТБ. На ціннику - одна ціна, а на касі - інша.
оксюморон• 08 ноября 2023
Саме так, у кожному чеку на&об, а на касі самообслуговування інколи акції не активуються
задумчивая мордочка• 08 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Не должно такого быть
Несемо світло разом• 08 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Не должно такого быть
Таке є в атб.