ДеньгиНеСдаю• 08 ноября 2023

Перекупів квитків на пояг Київ-Варшава усунуто

Боротьба з перекупами та зручний сервіс — інтегрували Дію із застосунком Укрзалізниці.

УЗ продовжує системну боротьбу з перекупами квитків, щоб українці не переплачували кошти та не шукали альтернативних варіантів для поїздок. Тепер придбати квиток на найпопулярніший потяг Київ — Варшава в застосунку Укрзалізниці можна тільки з Дія.Підписом.

Верифікація акаунту через Дію підтвердить, що ви — реальна людина. Тож якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки — після перевірки його заблокують. А людина більше не зможе купити квиток онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій.

А отже, купувати квитки зможуть тільки реальні користувачі. Зручно й без зайвого поспіху.

Також останнім часом для повернення міжнародних квитків треба було їхати на вокзал, стояти в черзі, писати заяву та чекати на повернення коштів до пів року. Завдяки Дія.Підпису це в минулому. Все робитимете в застосунку УЗ за кілька секунд.

Продовжуємо інтегрувати Дію, щоб зробити сервіси зручнішими.

З ФБ Дії
Усміхайлик• 08 ноября 2023
Билеты от этого не появились. Покупать нечего
Бриджит_Фрикандо• 08 ноября 2023
А если у меня нет дии и я не хочу ее устанавливать????? Это ограничение в правах, а не решение вопроса
Наверняка• 08 ноября 2023
да, при спробі вибрати вільні місця одразу спросило верифікацію в дії
Наверняка• 08 ноября 2023
Ответ дляУсміхайлик
на 27 число є 9 місць :)
автор ДеньгиНеСдаю • 08 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну дивіться, у більшості людей є Дія, і вони отримують можливість придбати кваиток без переплат. Не можна одним рішенням задовольнити всіх. Якщо це нововведення покращить життя 10000 людей проти 1 чи 2 з вашою позицією, то я вважаю воно того варте.
Я б такое не носила, но продаю• 08 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Купите билет в кассе
Без комплексів• 08 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Купите билет в кассе
Спробує купити квиток в касі
Ответ дляБез комплексів
Спробує купити квиток в касі
Да, никакой дискриминации. Дия только для он-лайн покупки, кассу никто не отменял.
автор ДеньгиНеСдаю • 08 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Тим паче.
Бриджит_Фрикандо• 08 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Купите билет в кассе
В кассе нет этого направления
Бриджит_Фрикандо• 08 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
В кассах нет этих билетов, только инет
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В кассах нет этих билетов, только инет
Ну вот теперь может появятся, если перекупы все не будут выгребать
Бриджит_Фрикандо• 08 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Еще раз+ дело не в перекупах, эти билеты в принципе с лета в кассах не продают, только онлайн
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Значит вы в пролете, зато с принципами
Бриджит_Фрикандо• 08 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Значит вы в пролете, зато с принципами
Удалено администрацией...
автор ДеньгиНеСдаю • 08 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
Бриджит_Фрикандо• 08 ноября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...
Вам помогло я вижу, раз верите в такие новости
Ёлк@• 08 ноября 2023
Это отлично, даже для того что можно вернуть билет и не ехать на вокзал
Olga076• 10 ноября 2023
Білети є але їх швидко розбирають, треба за 20 днів брати за 1-2 дні все розбирають.