Там все розмивчато• 08 ноября 2023
Светильник(проектор) космонавт
Действительно так хорош, как пишут?
Счастье_же_вот_оно• 08 ноября 2023
Прикольный на свои деньги на Али (400-500грн)
Здесь продают по 1600 лохам, и судя по всему продажи идут отлично
Творю чудеса• 08 ноября 2023
я не знаю какой этот светильник ’космонавт’, но племяннице подарили ’яйцо дракона’ - скажу так, вещь!! там столько функций, мне очень понравился.
Захекалася читать• 08 ноября 2023
Я купила такого на алі менше, ніж за 13 доларів, прийшов за 2 тижні. Дитині ще не дарувала, але випробувала у своїй кімнаті. Річ класна, ввечері створює чудову атмосферу. Багато режимів, регулюється швидкість руху зображення, зелені зірочки можна вимкнути.
40каградусная• 08 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Посилання можна ?
Захекалася читать• 09 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Посилання можна ?
Galaxy Star Projector LED Night Light Starry Sky Astronaut Porjectors Lamp For Decoration Bedroom Home Decorative Children Gifts
40каградусная• 09 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Дякую