Заела_пластинка• 08 ноября 2023
Порадьте якісну подушку, будь ласка.
Добрий вечір.
У мене уже крик душі. Подушки купую наче і не дешеві, но служать максимум рік, півтора.
Купую зазвичай в ЮСК, МЕТРО, АШАН.
Порадьте будь ласка, якісні подушки, щоб хоча б 5 років прослужили.
І ще, важливо, щоб не пір´я.
Дякую всім хто відгукнувся!
Купую зазвичай в ЮСК, МЕТРО, АШАН.
І ще, важливо, щоб не пір´я.
Дякую всім хто відгукнувся!
Проня_Прокоповна• 08 ноября 2023
С Юска, брала ортопедическую с наполнением кусочками мелкими, её и регулировать можно. У меня до этого тоже разные были, а от последней на холлофайбере вообще плечи, шея, просто ломила по утрам.
Заела_пластинка
• 08 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А сим пір´я не таке? Просто цікаво
Я часто прихожу з роботи, в душ і зразу спати. Сил немає навіть голову посушити. Тому мокре волосся і пір´я з часом дають неприємний запах.