Пес Патрон• 08 ноября 2023
Кишеньковий принтер. В когось є такий девайс?
Виліз мені в рекомендаціях на Алі. Доволі прикольна річ. Можна роздруковувати якісь таблички чи схеми для навчання. Чи просто малюнки. Ось думаю чи буде така штука цікавою для дівчинки-підлітка як варіант подаруночка під ялинку?
Пес Патрон
• 08 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
А расходники где брать?
Там же, на Аліку. Там лише папір потрібен. Він недорогий, 4 рулони близько 200 грн.
Пес Патрон
• 08 ноября 2023
Ответ дляИруся-пуся
Так, моїй 12р, купили- задоволена! Класна штучка
Дякую, моїй племінниці 14, для неї придивляюсь.
Невгамовна шахиня• 08 ноября 2023
Ответ дляИруся-пуся
А покажите плиз шо то за зверь
Пес Патрон
• 08 ноября 2023
Ответ дляAlla1604
Добрий вечір! Можна будь ласка посилання на Алік на принтер
Ну ось такі, наприклад
Відірву та викину• 08 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
Це з розділу жертви тік токк. Називалась і купила шайтан машину-мультипіч, ну фігня повна. Надивалась на портативний принтер-купила-друк дуже неякісний. Це взагалі одна назва. Більше зарікаюсь купляти всяку фігню
Пес Патрон
• 08 ноября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Ну навряд чи варто очікувати професійної якості від такого пристрою. Ніхто і не збирається друкувати на ньому фото. Так, якісь дівчачі цікавинки чи щось для навчання.
Відірву та викину• 08 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
Ні основна ідея друк для навчання, коспекту. Але там взагалі нічого не прочитати. Нормальний кишеньковий дорого коштає, а той що за 480 брати не варто. Я його маю-даремно витрачені кошти
Пес Патрон
• 08 ноября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Зараз дивлюсь відгуки з фото. Як для такої ціни, то якість нормальна. Видно і дрібний текст, і фото домашніх улюбленців, і якісь комікси.
Пес Патрон
• 08 ноября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Ось такий
Треба підробіток• 08 ноября 2023
Классная штука. Покупала дочке 10 лет. А потом ещё дарили и подружке на 11 лет. Обе в восторге. Печатают все подряд. Особенно свои фото. Но на самом деле ему можно придумать много нужных применений.
Если будете заказывать, советую обычную бумагу не докупать. Она бестолковая. Со временем картинка с нее исчезает, как на чеках. А вот рулон с наклейками - очень прикольно.
Пес Патрон
• 08 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Дякую за відгук)
А який саме у вас?
Треба підробіток• 08 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
Дякую за відгук)
А який саме у вас?
Как раз тот, что на вашем фото выше
Пес Патрон
• 08 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Как раз тот, что на вашем фото выше
Чудово, дякую)
Мадам Тю-лю-лю• 08 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
Ось такий
Этот хрень. Я покупала тут, потом делала возврат.
Мадам Тю-лю-лю• 08 ноября 2023
Я покупала такой. С Али пришел за 12 дней. Цена вопроса 1200 + 4 рулона наклеек. Я ещё отдельно покупала наклейки, мне для клиентов надо. Сейчас поищу наклейки, как печатал принтер с вашего фото
Мадам Тю-лю-лю• 08 ноября 2023