Платье Длинное бальное• 08 ноября 2023
Пам´ятник
Замовила пам´ятник на могилу, і розумію, що ціни жахливі...поставити дешевше то через 5 років знову займатись питанням зміни ...дорогий з установкою нарахували 85 тис.
Бубль Гум)• 08 ноября 2023
Я вам дуже співчуваю, що втратили близьку людину. Але ніколи не розуміла, навіщо той пам´ятник?
Платье Длинное бальное
• 08 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
У мене в окупації лишились поховані брат і бабушка, то розумію як би там не стояли памятники, то булаб могилки з травою...тому що не має кому зараз доглядати
Диверсификация• 08 ноября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ничего себе, это на двоих цена? И памятники высокие? Ну вы сами выбрали такие.
Платье Длинное бальное
• 08 ноября 2023
Ответ дляДиверсификация
Це зараз така ціна на 1 памятник і але два місцч, одне заховання а другій квіти
Диверсификация• 08 ноября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А сколько сам памятник без установки? Я думала тысяч 8 маленький
Платье Длинное бальное
• 08 ноября 2023
Ответ дляДиверсификация
Великий 35
Диверсификация• 08 ноября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Великий 35
Сам памятник 35, и плюс клумба и установка? Это еще 50 тыс? Ничего себе
Платье Длинное бальное
• 08 ноября 2023
Ответ дляДиверсификация
Лавка, гранітне облюцювання отмостки...
Диверсификация• 08 ноября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Лавка, гранітне облюцювання отмостки...
Я думаю заказать скромнее все. И без лавки
Мона Лиза• 08 ноября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
До 30 т памятник обычный стоит, Киевская и Черниговская обл, ставили в сентябре
Шопингмонстр• 08 ноября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Лавка, гранітне облюцювання отмостки...
Ну то Ви замовили не просто пам´ятник, а цілий комплекс, тому і ціна така.
Звичайно, що камінь коштує сам по собі не дешево, робота з камнем теж дорга.
Намазюкана нішою• 08 ноября 2023
Може і гарно,але я не розумію для кого то вже. Для себе? Для людей? Ми зробили подвійний для батьків, маленький,акуратний. Ціна 30т, але то маленьке місто і ціни зазвичай нижчі. Якщо хочете великий і крутий, звичайно треба платити.