ТочноБудет• 08 ноября 2023

Шо на ужин было?

У меня гречка. Зелёная
Кили и Манджаро• 08 ноября 2023
Салат с капусты

Кудряшка Сью• 08 ноября 2023
Сирники зі сметаною
Харчовий тріль• 08 ноября 2023
Плов і мариновані огірки.
Кусюче сонечко• 08 ноября 2023
деруны и салат
Мати тріля• 08 ноября 2023
Салат со шпинатом, бурячком, брынзой и семенами льна.
БершкомангоЗар• 08 ноября 2023
Філе кур. на грилі, цвітна капуста з пармезаном
За ким я буду?• 08 ноября 2023
Водички попила
Бавовна• 08 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Плов і мариновані огірки.
І у мене, огірки тільки солоні☺️
Редисочка• 08 ноября 2023
Смажена картопелька і помідор з цибулею

Клин_Кляйн• 08 ноября 2023
Гречка, овочі тушені, куряча котлета, какао.
Своего не предлагать• 08 ноября 2023
Гречка з шампиньонами, котлети та корейська морква
Like-995b• 08 ноября 2023
Первый раз делала киш с лососем
Слухи-руки не распускаю• 08 ноября 2023
рис з сосисками
Байрактарна• 08 ноября 2023
Как же хочется есть😭. Но до 10 утра нини)
ніколи такого не було• 08 ноября 2023
І обід, і вечеря. Кіш з куркою і грибами.
Басина• 08 ноября 2023
Щось ви пізно вечеряєте)) вже обсудили)
alisarich• 08 ноября 2023
Только будем ужинать, все просто , но вкусно
пАлАвинкА• 08 ноября 2023
У мене крильця гострі..
Ду да ду да ду• 08 ноября 2023
піца

Замріяна• 09 ноября 2023
Рис с курицей по азиатски
Идеальная оптимистка• 09 ноября 2023
жаркое
Королева ганделику• 09 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Красивый.
Поделитесь рецептом,плиз
ніколи такого не було• 09 ноября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Красивый.
Поделитесь рецептом,плиз
Дякую)
Точного рецепту немає, я вже багато років ’на око’ роблю.
Це звичайне пісочне тісто, курятина, шампіньони та заливка з яєць, сиру та вершків.
На тісто приблизно 2 з гіркою склянки муки, пів пачки масла, 1 яйце, пару ложок сметани, дрібка солі, дрібка цукру.
Муку просіяти, перемішати з сіллю та цукром, натерти туди холодне тверде масло, перетерти руками в крихту, додати яйце і сметану. Гарно вимісити. Тісто повинно бути еластичним, не пливти. Якщо затверде - додати ще трохи сметани, якщо зарідке - трохи муки. Загорнути в харчову плівку чи в пакет і на півгодини в холодильник.
Курятину (ціле філе) відварити або запекти в рукаві, порізати або нарвати на волокна, гриби (10-12 штук) порізати та посмажити на ложці масла, щоб не були дуже жирними. Додати спеції за смаком.
Зробити заливку: яйця (3-4 шт)розколотити з 200-250 мл вершків (можна з молоком чи сметаною, але вершки смачніше) та половиною натертого сиру (приблизно 100-150 гр). Додати свль за смаком, мускатний горіх, улюблені спеції.
Охолоджене тісто розкатати та викласти в форму з бортиками, або покласти тісто в форму і вже прямо там його розрівняти, сформувавши дно і бортики. Наколоти тісто виделкою, і в духовку хвилин на 15-20, до півготовності. Щоб не вздулося, бажано на тісто насипати щось важке, я горох насипаю. В такому випадку тримати в духовці хвилин на 5-8 довше.
Коли тісто напівготове, вийняти, викласти курятину та шампіньйони, залити заливкою, зверху притрусити залишками натертого сиру.
Поставити в духовку і випікати на 180-190 поки не зарум´яниться і начинка не затвердіє. Це хвилин 20-30, в залежності від форми.
Mede• 09 ноября 2023
Картопля фрі з чотирма соусами
Королева ганделику• 09 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Дякую)
Спасибо! На выходных попробую сделать
marina231980• 11 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Как Вы его из этой формы достаёте?
ніколи такого не було• 11 ноября 2023
Ответ дляmarina231980
Как Вы его из этой формы достаёте?
Ніяк. А навіщо його діставати? Прекрасно ріжеться в формі, і зберігати зручно.
А якби хотіла дістати, то не проблема - тісто пісочне, форму тримає, лопаткою пвдчепив, форму нахилив, і кіш акуратно сунувся на дошку.
marina231980• 12 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
У меня дома такая форма была, тоже в ней киш делала, но достать не смогла, пирог ломаться начал. Думала какие-то секретики есть по извлечению