Аnnеt• 09 ноября 2023

Какие ваши любимые продукты пропали из продажи?

люблю Печенье Лукас Колобок кокос. Песочное кокосовое пирожное с нежным молочно-ванильным кремом и кокосовой стружкой.
но оно пропало из продажи.
Пропали мои любимые конфеты Мисливські.
Ненавижу, когда так происходит.
oksan1• 09 ноября 2023
Ответ дляFilomena
У нас достатньо своїх виробників безлактозної продукції.
Хіба це проблема?
Ага, тільки вони часто з порушенням технології. Кажу як мама дитини з повною вродженою лн. На млековіту жодної реакції. А ось на На здоров´я, син не встиг допити йогурт ,як біг вже до туалету.
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляtaste_of_freedom
иногда вижу такую, но она чересчур масляная, а меда мало( завозят в маленькие магазинчики, где печенье и конфеты из коробок продают на развес
В Одеській області повно, смачної
ЗлыеБухи• 09 ноября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Сіль Армемсіль, кам´яна.
Тримаю пачку і не можу відкрити. В мене 1,5 кг..
Дивлюсь на неї і лунає пісня Фортеця Бахмут...(((
А ще було шампанське Артемівське мускатне....Нам його на весілля порадила власниця ресторану купили..А сьогодні в маене річниця весілля, до речі))) Дивилася на фото, то шампаньке і згадувала про Бахмут.. плакати хотілось
Купила маленьку пачечку від Фоззі. І ще маю 2 пачки кам´яної минулорічні.
Теж не можу відкрити((.
Це мабуть єдине, що викликає якесь відчуття безвиході((.
Сподіваюсь, кацапня виздихає геть уся(.
Вибачте((
Solnechnaya Asya• 09 ноября 2023
Хна відтінків Fito kosmetik,і арт колор,печиво надія,морозиво сиркове лімо і мушкетер
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляRantka
Сробуйте, практично аналог
Утенок містить кислоту. Антижир містить луг. Вапняний наліт реагує з чим?)) Курс шкільної хімії.
YuliaZ• 09 ноября 2023
Ответ дляMy_happy_world
Он не только для унитаза.Он отмывал неотмываемое.Аналогов ему не нашла пока
Ще класний доместос чорний, не пожалкуєте.
oksan1• 09 ноября 2023
Булочки крихітка з маком. Пропали і із атб, і сільпо. Питала навіть в магазинчиках Київхліб...немає(((
Jifer• 09 ноября 2023
Ответ дляAllize_di
Не вистачає херсонських кавунів, гали для посуду та порошка для чищення. Хоча пральні порошки Гала продають, не зрозуміло чому немає інших товарів
Мабуть різні заводи
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Вам щас как накидают в шапку, что Ермолино то рашисты. Но, увы, приходится признать, там были довольно съедобные полуфабрикаты, аналоги, которые открылись вместо них сильно хуже(
Це ребрендинг. Навіть кольорову гаму не змінили.
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляПиона
Teo Bebe попробуйте , болгарский. Отличный , подходит для аллергиков и запах приятный и отстирывает хорошо.
Не підходить він для алергиків, але так, достойна заміна Вухастому няню. Таке ж смердюче. І якість прання така ж сама.
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляК@пусто4к@
Ну Галя Балувана намного лучше, чем Ермолино, как по мне.
Єрмоліно - сурогат і ціна відповідна. Ви порівнюєте нерівнозначні продукти.
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляLikiya
В 12м и 13м годах везли к нам косметику ’Магия ароматов’ из Крыма, очень качественная была. Артемовской соли не хватает, сейчас мелкая продается, использовала ее для консервации в этом году, много банок взорвалось, как никогда. Половина огурцов, по несколько банок перца и даже кабачков.
Треба брати румунську кам´яну. Ідеальна, як Артемсіль, і помол, і вигляд, і якість. На закрутки шикарно..
star47• 09 ноября 2023
Ответ дляkryasanchik
Спробуйте такі, ми тільки їх і купуємо
О,эти реально вкусные палочки и упаковка огромная,на двоих много даже одной
Яриночка2• 09 ноября 2023
Ответ дляHeksa
а где такая соль продается?
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляАтланта
А чем плоха первомайская с ребенком?
Да нічим. Первомайка і Бахмач шикарні як і рогачів. Це ж не ічня бридотна
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляSanechko
На залишках...
Спробуйте знайти щось нове та цікаве...
Або- мені не щастить
На яких залишках? Нові переклади, нові книжки. У нас на районі три бібліотеки, одна совок совком, а дві сучасні з купою новинок. Київ.
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляJifer
Знаєте, я не розумію мівіну, ну це ж сміття, а не їжа, але дуже засмутилась, коли вона зникла, і зраділа її поверненню..так і не їм, але бачу і радію...думаєте, це від безпроблемності життя? Я харків´янка, доречі.
Мівіна відновлена не смачна((((
Sanechko• 09 ноября 2023
Ответ дляHeksa
А маленькі міста?
Я вже мовчу про села
Tivoli• 09 ноября 2023
Из еды ничего.
А вот из косметики и парфюмерии многое поснимали...
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Так перестали возить к нам из Белорусси мороженое.
Белая бяроза - це Дніпро))))
Як і Двєрі Бєларуссії - Житомир.
Tivoli• 09 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Бергамотов много вкусных, разных. Но они другие. А мне бы тот, который я люблю, у него совершенно особенная была отдушка, ни на что не похожий ароматизатор
Я скупила всё, что нашла в Киеве и на ОЛХе, из остатков. В кладовке больше 50 пачек есть. Но он же когда-то закончится и что пить тогда?
Берите с натуральным бергамотом, зачем вам ароматизаторы
Heksa• 09 ноября 2023
Ответ дляЯриночка2
а где такая соль продается?
Я беру не в мережевому, районний гастроном, на вагу. Схожі родовища за умовами.
Яриночка2• 09 ноября 2023
Ответ дляHeksa
поняла, спасибо
арина-ветерок• 09 ноября 2023
Ответ дляSanechko
А маленькі міста?
Я вже мовчу про села
Ось наприклад сільська бібліотека, попалось на фейсбуці, нові книжки на полицях. https://www.facebook.com/profile.php?id=1000664851...
Часто сільські, районні й обласні бібліотеки комплектуються краще міських. Ще от фото попалось, новинки у бібліотеці маленького міста Лубни.
Prervana• 09 ноября 2023
Ответ дляTivoli
Ну я взрослая девочка и хочу именно этот вот конкретный ароматизатор)
OLVIK13• 09 ноября 2023
Ответ дляJifer
А звідки глютен в молочці?
Крахмал подмешивают
ВыдраВГетрах• 09 ноября 2023
Ответ дляОль_
Вот это мороженное было самое любимое, пропало уже давно(((
Тоже его очень любила!
OLVIK13• 09 ноября 2023
Ответ дляпицунда
метеорит львовский или вообще любой вообще нет исчез
Во Львове в Ашане видела
Jifer• 09 ноября 2023
Ответ дляMilkaG
У мене ступка кам´яна є) але постійно то товкти дуже не зручно. Тут або типу екстра купувати для досолу, або млинок під перець використовувати. У мене такий є, по типу набір млинок перець та така ж дерев´яна солонка, але без млинка
От я як раз про такий млинок, як для перцю і думаю...
ВыдраВГетрах• 09 ноября 2023
Ответ дляnightwoman
Зернистый был до войны в Простоквашино. Вы напомнили мне, оч вкусный был.
Сейчас только ’Ферма’ и только 180 гр. Я люблю большой стакан 350 гр. И он выгоднее по цене.