ЧорноброваЯ• 09 ноября 2023
Дівчата, страшенно боюсь операції… Порадьте…
Потрібно робити операцію на печінці( велика Гемангіома), операція важка, будуть робити скоріше за все в ін. Шалімова в Києві, сама з іншого міста. Ще місяць дали подивитись чи росте Гемангіома і якими темпами. Дуже боюсь, страхами не маю з ким поділитись, при рідних тримаю себе спокійною. Поділіться позитивними історіями… чи негативними.
ЧорноброваЯ
• 09 ноября 2023
Я навіть не знаю яких порад чекаю… Просто захотілось виговоритися
ЧорноброваЯ
• 09 ноября 2023
Ответ дляМрії у вирії
А що лікарі кажуть, є ризик для життя у разі проведення операції?
Лікарі поки що про ризики не говорили, тільки що важке місце розташування…
ЧорноброваЯ
• 09 ноября 2023
Ответ дляOnyx83
Помню вашу тему.. Врачи приняли решение оперировать таки? Я не знаю, что говорить. Просто знайте, что все будет хорошо, обнимаю вас.
Спасибо, да, скорее всего операция нужна, так как она растет… В июле была 8 см, сейчас 9-9,5 см
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 ноября 2023
Я боялася але зробила дві операціі і така щаслива! Зараз так гарно все роблять, після наркозу дуже добре себе почувала, як начебто виспалася добре 😘
ЧорноброваЯ
• 09 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую, в мене були наркози, декілька операцій по гінекології, після одного з них довго не приходила до тями… це теж мій страх
Полюю на дрони• 09 ноября 2023
Автор, в вас все добре буде, в нас дуже хороші лікарі. В Україні дуже класні спеціалісти...порівняла , як за кордоном..у нас найкращі! Вони зроблять все добре! Нехай Господь вас благословить, підтримає і захистить!
ЧорноброваЯ
• 09 ноября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Дякую вам❤️
ShellyBelly• 09 ноября 2023
У нас прекрасні лікарі,тим паче там,де Ви збираєтесь робити. Налаштовуйте себе лише на краще. Міцного здоров´я Вам, не переживайте,все буде добре. Обіймаю Вас.
Чудовий каламбур• 09 ноября 2023
Вірте, що все буде добре, ваш спокійний стан перед операцією дасть більше шансів на гарний результат. Моліться, хоч думаю, Ви це і так робите. Звісно, всі хвилюються перед оперативним втручанням, і це нормально. Але не накручуйте себе. Бажаю швидшого одужання після цієї операції!
Инста_Богиня• 09 ноября 2023
В мене всього була одна операція, видалення жовчного. Але мені було не меньш страшно, ніж вам. Зранку, як прийшла медсестра мені ноги бинтувати перед операцією( варікоз), в мене ноги йти відмовили і мене вона на кріслі везла. Також за день до операції до мене приходив анастезіолог, він мені все описав, як він робить анастезію, пояснив, чого я не буду нічого відчувати, слідкуватиме за апаратурой і моїми показниками. Короче добряче заспокоїв, я вам раджу перед операцією теж поспілкуватися. Також у лікарні обов´язково є психолог ( лікар) , який теж може прийти і допомогти впоратися зі страхами. До мене приходив. Я дійсно нічого не відчувала, заснула і проснулась. Але все відбувалося 2 часа, бо в мене були там ускладнення. Так то 40 хвилин такі операції. Після операції першийсдень було важкувато, але мені знеболювали все. Так що , все ок.
Инста_Богиня• 09 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Зараз гарні наркози. Мені після наркозу погано не було, як тут описують не тошнило, не боліла голова, не сушило. Можна було воду пити. Раніше забороняли, бо тошнитиме.
Принцепесочка• 09 ноября 2023
Доверьтесь Богу и врачам и думайте о том, как после операции вы будете знать, что все позади
Маю натхнення• 09 ноября 2023
Щиро бажаю вам вдалої операції та швидкого відновлення. Там гарні спеціалісти. Довіртесь лікарям. І наркоз сучасний не такий страшний) Повірте, я знаю про що кажу. Все буде добре!
Да будет так• 09 ноября 2023
Авторе, єдине, чим Ви можете допомогти лікарям - скинути зайвих пару кілограмів, якщо маєте реально зайву вагу. Щоб легше було рухатися після операції.
А так хірурги там чудові.
Наркоз сучасний зараз заснув/проснувся.
У мене двічі був загальний наркоз, у 2010 і 2013 р.
Спати хотілося, поки будили, от і всі неприємні відчуття.
А так хірурги там чудові.
Наркоз сучасний зараз заснув/проснувся.
Кнопкотиць• 09 ноября 2023
На минулому тижні мені видалили жовчний. Теж дуже боялася наркозу. Десь приблизно 10 років тому робила гінекологічну операцію, так наркоз вкололи кетамін, він дуже галюциногенний, страху натерпілася. Тому зараз наперед питала який в них наркоз. Сказали, що зараз в них тільки сучасні нормальні наркози. Мені вводили пропофол. Все пройшло добре, відключилася і потім прокинулася, почувала себе добре, ніяких галюнів і відходняків. Тому обов’язково треба поговорити с анастезіологом.