ТаПрямТам• Изменено 09 ноября 2023
Достали в школе. Учитетя тупые
Сын в 11 классе. С рождения имеет яркие губы. Учителя достали, постоянно конфликты из-за того,что просят не красить губы. Уже реально хочется в суд подать. Ну яркий пигмент, это повод доставать? Ему намордник носить?
Туся муся• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Но вы девочка. А тут акцент, что он чуть ли не гей
Ну, акценты всегда можно сместить. Поговорите с директором школы. Спокойно объясните, что, если педагог не прекратит докапываться, будет обращение в Департамент образования и на Горячую линию.
Подтяжка• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Бо мене бісить нетактовність вчительки і що вона дозволяє собі принижувати людину при усьому класі через природній пігмент губ
Впевнена, що весь клас, так само як і ваш син, все розуміють про ту вчительку. Одна ви нервуєте
ПЛЮС-МИНУС• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Говорила. Директор відповіла, що то супер вчитель вищої категорії і т.і. Хоча вога реально тупа. 2 дитини пішли зі школи через неї
интересно, какой категории была бы эта вчителька, если бы категории ей назначали по ученическому опросу?
ТаПрямТам
• 09 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Ну і молодець, якщо так.
Може то шутка така тупа у вчителя?
Ні, вона його не любить, бо не мовчить їй. Навчається добре
Даю справку• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Але ця людина (Ваш син) не бачить проблеми. Може, не варто лізти туди, де Вашого втручання не потрібно?
ФруктЕщеТот• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Ви неправильно ходили.
Я б відповіла, що поліції буде все одно якої вона категорії. Стаття є стаття
Викликаю на дебати• 09 ноября 2023
Попросите пусть учитель биологии на педсовете объяснит своим коллегам эту ситуацию.
ТаПрямТам
• 09 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Здається, ваш син розумніший за вас))
Нащо на ідіотів звертати увагу?
Ну а якщо вона почне цькувати дитину зі слабкою психікою?
Дайте подуться• 09 ноября 2023
Если директор не реагирует,я бы пока просто поговорила с учителем и сказала,что в глазах других людей она выглядит просто глупо.
Туся муся• 09 ноября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Меня как раз тоже пытались заставить не красить губы. Но тоже в прошлом веке. И тоже свой цвет губ такой яркий. Сейчас, мне кажется, такого нет. Сын удалённо последние два года, но до того ходил в школу, а у него длинные волосы были. Все ок, никто и слова не сказал.
У дочки в школе тоже спокойно относились к самовыражению. Никого не гнобили. Но, может, это нам так повезло.
ТаПрямТам
• 09 ноября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Вы к директору ходили ?
Один похож все решил бы давно
Не вирішив. До неї ходили батьки з іншими питаннями, директор така ж тупа
Сама вумна тутички• 09 ноября 2023
Я вчилася при ссср, то мене одна вчителька діставала, що б я вмила очі і брови. В мене темні брови і чіткий контур, і густі чорні вії ( ні не циганка, але очі і брови красити не треба))). Вона аж сатаніла, як мене бачила. А в нас в школі умивальники були в кожному класі, вона колись мені кричала, доставай платок, намочи і потри глаза. Я то це зробила, вона зрозуміла, що я не крашусь, але трохи помовчавши сказала:’ це ти в перукарні покрасила’. Всі діти в класі казали, що я така з першого класу, а я стояла і мені так гидко було, що вона так зі мною, і я викрикнула:’ Алла Васильевна, не все же страшными рождаются, многие и красивыми’)))) В неї було дві доньки в нашій школі, чесно кажу, поганенькі, то слабо сказано, та і вчителька страшна була. Все саме погане дівчата взяли від неї і батька. Вона так верещала на мене, бо зрозуміла про кого я. Що я вискочила і побігла до директорки, все розповіла, як вона мене перед класом принижує за зовнішність. Батькові розповіла, то розборки були на всю школу. Вчителька в мене вибачення просила при всіх дітях, а потім відмовилася від нашого класу.
Сама вумна тутички• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Боже, як деякі вчителі дітям життя псують і нав´язують комплекси, бо самі тупі.
Даю справку• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
А розумні спеціалісти в цій школі взагалі є? Щось там всі тупі, якщо вірити Вашим словам.
genteestupida• 09 ноября 2023
Совок ))) в испанских школах когда нужно на уроке детям они имеют право попросить учителя взять фломастеры рисовать на бумаге , а могу взять косметику и разрисовать себя. Это считается норма .
Подтяжка• 09 ноября 2023
Ответ дляДайте подуться
А чего Вы молчите?У меня одноклассница была,тоже просили губы вытереть.Как они себе это представляли,не знаю...
Колись дуже давно, ще в середині минулого століття, моїй мамі в школі сказали не начісувати волосся. Після того, як вона при вчителеві вийняла з волосся дві шпильки, та волосся просто впало (тобто не було в неї ніякого начісу, а просто густе курчаве волосся), питання було закрите назавжди. Тому я не віру автору. Допускаю, що є якась одна неадекватна учителька, але звертати на неї увагу, тим більше, що син через це не хвилюється, немає сенсу.
Туся муся• 09 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
У нас теж якось заставили дівчину змити тоналку, довели до сліз. Але після того не чіпали, бо побачили, що в неї величезна проблема зі шкірою обличчя була, і вона так маскувала прищі. Але це теж в минулому сторіччі було.
Мне и смывать-то нечего было. Это у завуча был припадок какой-то, хотя она в общем-то вовсе неплохая была. Помню, стоит ряд дежурных во главе с завучем и проверяют ’внешний вид и вторую обувь’.
ФруктЕщеТот• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Ви писали, що син
’Да и характер у сына сильный, его это толтко веселит. ’
Подтяжка• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Тоді вам тут розказали, як діяти
ПЛЮС-МИНУС• 09 ноября 2023
у меня в 10-11 классе классуха цеплялась к хорошему парню за длинные волосы. и не прям длинные, а до шеи. регулярно его перед классом стыдила ’Давайте все на 23-е сбросимся и подарим Лёше ножницы и расчёску’.
такая конченая баба была, капец.
Подтяжка• 09 ноября 2023
Ответ дляТуся муся
У нас кожної п´ятниці черговий клас ходив по всій школі та ставив оцінку зовнішньому вигляду класу (перевіряли чи не нафарбовані, сережки, нігті). Дівчата нашого класу завжди на такій перевірці закривали вуха руками й черговим приходилося підходити до кожної з вимогою показати. Прикол був в тому, що сережок ніхто не мав. Ось такий був протест проти перевірок
angel4ever13• 09 ноября 2023
Ответ дляДаю справку
Ви вчителям це говорили? Фактично це булінг.
Согласна, учителя позорят ребенка на весь класс
Сама вумна тутички• 09 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Тобто, якщо з вашою мамою було так, то іншого бути не може? Ви не повірите, но майже в кожному класі є учень, якого хтось з вчителів терпіти не може. І придираються будь до чого. Хлопчик автора не мовчить, а тролить їх у відповіть, вчитель біснується з цього. А дітки в нас іноді не так і красиво тролять, а зачасту з хамством . Тут ясна річ, що справа не в губах. Щось колись було сказано сином автора, що ця вчителька злопам´ятна ніяк не забуде.
Белая и пушистая• 09 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Ну и не верьте. У него еще и волосы длинные, то одна истеричка с 5 класса не отстает, реально тупая
ну, якщо навколо ’всі тупі’, то може справа не в оточенні?
Подтяжка• 09 ноября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
такая конченая баба была, капец.
У нас в 10 класі учителька на батьківських зборах пояснювала, чому дівчата повинні зібрати волосся в хвіст (навіть, якщо то подовжене каре): бо дівчина головою махне, волосся розлітається, а хлопці збуджуються...
Вона взагалі іноді такі перли видавала, що хоч стій, хоч падай
Подтяжка• 09 ноября 2023
Ответ дляangel4ever13
Одинадцятий клас.
Тут скоріше вчитель позорить себе в очах всього класу
Даю справку• 09 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Яке сережки, у нас навіть зачіски дівчатам нормували, і колір бантиків. Це в 80-х роках було. Про сережки чи косметику ніхто навіть пікнути не смів.
І коричневе шкільне плаття з чорним фартухом, в якому я виглядала як опудало городнє.
Я після такого дуже довго вже в дорослому житті свою занижену самооцінку щодо зовнішності піднімала. Бо вважала себе негарною.
Подтяжка• 09 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Може звичайно. Я просто дивуюся, що за всі роки вчителя не зрозуміли таку особливість хлопця. Але тепер з´ясувалося, що то одна вчителька. Причому, впевнена, всі учні сприймають її, як недалеку, та потайки з неї сміються. Одна автор нервує
ПЛЮС-МИНУС• 09 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
тому що збуджені хлопці збуджують саму вчительку.
Подтяжка• 09 ноября 2023
Ответ дляДаю справку
Так само. Теж 80-ті.
Відносно форми: в старших класах намагалися фартуки красиві шити з гіпюру та воротнички/манжети