09 ноября 2023

Що потрібно дитині в 1.8 років? Садок? Басейн? Чоловік пропонує кудись водити

автор Дама с заначкой 09 ноября 2023
Розглядаємо тільки приватне…
Що буде в цьому віці доречно?
Просто Фіфа 09 ноября 2023
на дитячий майданчик? грати, та можливо, спiлкуватись
Прикуси Язика 09 ноября 2023
Бассейн!!!
Майор Медуза 09 ноября 2023
Бассейн, на развивашки типа Монтессори с мамой на часовые занятия . Детская площадка, много разговаривать
интайм_не_предлагать 09 ноября 2023
бассейн всем полезен
Яичница с беконом 09 ноября 2023
Басейн було б добре, фіз навантаження. Але такій дитині потрібна мама і спілкування з дітками. Все.
Треба ось так 09 ноября 2023
Развивалка (яринка была хорошая на берестейке), площадка для общения и взаимодействия, читайте ему, пальчиковые краски. Бассейн, частный сад
Тушьмушьнюшь 09 ноября 2023
Естественно. Бассейн, музыкальные зарядки, пальчиковые игры.
Кокосиха 09 ноября 2023
Мамині груди. Увага тата.
Басейну з хлоркою - ні!
2 4
фафелька 09 ноября 2023
Скажу як дефектолог і як педагог, який працював в ’ранньому розвитку’. Садочок потрібен батькам. ’Розвивайки’ - музичні, пальчикові, які завгодно - хороший маркетинг, вони всі не за віком і особисто дитині не потрібні. Про соціалізацію в грі до 2+ років не говоримо, бо діти цього віку в нормі граються ПОРУЧ, а не РАЗОМ.
Басейн - виключно для величезних любителів води і тільки за умови задоволеної дитини, дуже якісної води і безпечних ігрових плавань, без зайвих екстрим-тренувань.
Все, що потрібно - багато рухатись, гуляти по калюжах і снігу, бігати, гратись як хочеться, обіймати маму з татом.
4 6 1
Тишком_нишком 09 ноября 2023
Бассейн, детские площадки для общения с детками.
Володимир Мудрак 09 ноября 2023
Рекомендую всегда прислушиваться к мнению ребенка и спрашивать что ему лично интересно.

Рекомендую к прочтению книги:
- Если хочешь стать богатым и счастливым, не ходи в школу
- После трёх уже поздно (От основателя компании Sony)
Помилуйте мадам 09 ноября 2023
Я водила сына в бассейн с 1,2. Отличная тема - игры в воде, ныряния, всякие разные упражнения, несложные прикольные задания, тренеры и стишки им рассказывали, и песни пели... Короче, ходили с удовольствием. А всякие там рисования/лепки/вырезалки/собиралки можно и дома устроить, сейчас для творчества чего только нет...
Ири_на 09 ноября 2023
Якщо ви в Києві або у Львові рекомендую Futziball
Рожайтретьего 09 ноября 2023
Ответ дляфафелька
Скажу як дефектолог і як педагог, який працював в ’ранньому розвитку’. Садочок потрібен батькам. ’Розвивайки’ - музичні, пальчикові, які завгодно - хороший маркетинг, вони всі не за віком і особисто дитині не потрібні. Про соціалізацію в грі до 2+ років не говоримо, бо діти цього віку в нормі граються ПОРУЧ, а не РАЗОМ.
Басейн - виключно для величезних любителів води і тільки за умови задоволеної дитини, дуже якісної води і безпечних ігрових плавань, без зайвих екстрим-тренувань.
Все, що потрібно - багато рухатись, гуляти по калюжах і снігу, бігати, гратись як хочеться, обіймати маму з татом.
❤️ золоті слова
1 1
Рожайтретьего 09 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Рекомендую всегда прислушиваться к мнению ребенка и спрашивать что ему лично интересно.

Рекомендую к прочтению книги:
- Если хочешь стать богатым и счастливым, не ходи в школу
- После трёх уже поздно (От основателя компании Sony)
клас ❤️ завжди дитину питаю і даю вибір у будь якому питанні - чи то вибір їжі в магазині, чи то що приготуємо на обід, який одяг вдягне, на горщик піде чи на унітаз, чи підем на вулицю чи ні - іноді залюбки йде, іноді хоче побути вдома. раніше ходили на розвивашки взимку чисто щоб змінити обстановку, дитині подобалось, потім не захотів ходити, то й не змушую.
ZhukOlena 09 ноября 2023
У такому віці дитині потрібна мама і прогулянки на свіжому повітрі