Некомильфо• 09 ноября 2023
Бородавка після видалення азотом болить, це ок?
Була одна процедура, треба робити іншу, але якщо буде ще сильніше болітиикраще потерпіти.. видалення лазером чи ще чимось заборонено при грудному вигодовуванні
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2023
я вагітна видаляла бородавку азотом, десь 4 рази ходила. Але в мене був не запущений випадок
Сижу_и_плачу• 09 ноября 2023
У меня очень сильно болело. 2 процедуры выдержала и все. Не смогла терпеть эту адскую боль.
Аннуитет• 09 ноября 2023
В мене азотом так і не прибралась,тільки намучилась,бо боліло дуже. Ходила багато разів і толку нуль.
Некомильфо
• 09 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Це ще й грошей купа(
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
Це ще й грошей купа(
в державному кож вен диспансері за направленням 50грн один сеанс, де це дорого?
Некомильфо
• 09 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я 750 заплатила за одну бородавку в приватній клініці… а як туди потрапити?
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
телефонуєте своєму терапевту та просите направлення електронне, потім ідете і записуєтесь в найближчий кож вен диспансер