Радуга-дуга• 09 ноября 2023
Порадьте що робити з авто у Римі?
Їдемо на кілька днів в Італію, з них 2,5 дні у Римі. Беремо машину на прокат, але читаю, що машиною ніде стати. А так хочеться на авто бути)
Що порадите? Дякую велике. Просто беремо машину в аеропорту і залишаємо в аеропорту ( але інше місто), тому хотілося перед вильотом просто здати машину і все.,
Одні думки• 09 ноября 2023
Ответ дляLediBlac
В Украине таких ’нюансов’ нет, поэтому ’боевое крещение’ интуризмом все получают одинаково- через кошелёк. А уже после ’намагаються заздалегідь виясняти’.
Кожному своє.
Не люблю натовп• 09 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Это не правда. Можно стать в центре. Просто надо потратить время на поиск парковки
А заїзд в центр скільки коштуватиме?
Авторе, тут детально .
всемВсёИмного• 09 ноября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
А заїзд в центр скільки коштуватиме?
Авторе, тут детально .
Бесплатно проезд в центр, если нет знака ztl. Как часто Вы ездите по Риму?
Дама_из_рекламы• 10 ноября 2023
для чого вам авто в Римі? Це велика помилка. В Римі треба гуляти пішки дуже багато і роздивлятися все навколо. Машина там максимульно зайва. також там добре їздить громадський транспорт і проїзний можна купити навіть картою багато де і на кілька днів. і так, машину поставити не буде де, якщо ви збираєтесь дивитись основні пам´ятки. до речі, з проїздним можна за годину двстатися на метро до моря.
Радуга-дуга
• 10 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Це правда що перші дні безкоштовні для українців? Дякую
Дама_из_рекламы• 10 ноября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
навряд. я була в травні, заплатила близько 7 євро(точну сумму не пам´ятаю) на кілька днів і каталась безлімітно + бонусом цим же квитком на море встигла попасти на пів дня. дуже зручно
Радуга-дуга
• 10 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Дякую велике, купували спеціальний квиток?
Дама_из_рекламы• 10 ноября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Звичайний проїздний. Він продається в автоматах на всіх станціях метро
Радуга-дуга
• 10 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Дякую