Кров з молоком• 09 ноября 2023
Любовь и секс это разное?
Мне кажется что это всё такие разное. Не знаю почему.
Но почему тогда измена так болит?
Результат:
вже голосів:
33 (50%)
Разное
27 (40.91%)
Любовь и секс это связано очен
6 (9.09%)
Свой вариант
Инстагра_мерша• 09 ноября 2023
Жінка заради кохання буде займатися сексом.
Чоловік заради сексу буде кохати.
Ось і вся різниця.
Чоловік заради сексу буде кохати.
Ось і вся різниця.
Закусенец• 09 ноября 2023
Если бы это было абсолютно связано,то самый лучший секс был бы с любимым человеком,но к сожалению не всегда так.
Кров з молоком
• 09 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
А тіпа якби закохався то менше б боліло?
Хммм. Честно даже не знаю...
Сиджу тихенько• 09 ноября 2023
Таки ответ очевиден. Если партнёр ходит налево и изменяет, то как минимум он\она хочет другого и ещё целуется обнимается, проводит время с тем человеком, вступает в интимные отношения. Пусть там нет любви , а только похоть. Как это может быть приятно
Сяду на шию, дорого!• 09 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
Это было бы хотя бы логично,чисто по человечески понятно,по любви.
Амелі на мілені• 09 ноября 2023
Раніше я думала, що секс і кохання- це пов´язано. Зараз, в мої 45 можу точно сказати, що -ні) є секс с мужщиною мого віку. Підтягнутий, симпатичний, для мене він сексі. Але почуттів немає до нього , окрім зайнятися сексом з ним.
Заела_пластинка• 10 ноября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Чоловік заради сексу буде кохати.
Ось і вся різниця.
Чоловік заради сексу буде кохати.
Ось і вся різниця.
Муж сказал, оригинально 🤣
От себя добавлю, ну ппц, женщины прям не любят секс? Ну может вы и не любите, а я очень даже, например
Заела_пластинка• 10 ноября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А мне не заходит без чувств, вот прям вообще. У меня все связано. Если секс отстой, то не полюблю... А если уже полюбила, то секс становится на порядок ярче
Инстагра_мерша• 10 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Муж сказал, оригинально 🤣
Чому ви вирішили що я не люблю секс? Дивний висновок.
Я люблю секс тільки з коханою людиною. Це дійсно прекрасно.
Просто секс заради сексу я не розумію.
Амелі на мілені• 10 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Ви пишете про відносини. А мені цей чоловік симпатичний, тіло підтягнуте, чистоплотний, ось такий при весь сексі- тобто з ним хочеться сексу. Секс хороший з ним. Але, в мене почуттів , типу- я закохалась, думаю про нього, ревную, хочу жити з ним і подібне- такого нема. Не йокнуло в серці. Ну я і не шукала для серйозних стосунків, мені потрібен лише секс)
Ще років 5 тому, якби він мені б зустрівся, мабуть би закохалась.