Карапулька• 10 ноября 2023
Белорусский рубль
Нашли белорусские рубли 2000 года, где их можно поменять?
Майор Медуза• 10 ноября 2023
У 2012 році вони змінили свої фантики на інші, збережіть, раптом туалетний папір знову пропаде))
Карапулька
• 10 ноября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Из фантики дороже наших к доллару если вы не знаете. Вот и думал поменять
Майор Медуза• 10 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
Ще раз кажу, вони змінили свої фантики на інші, нового зразка. Ваші купюри 2000року вже нікому не цікаві, вони застарілі. Помилилася, у 2016 році відбулася деномінація. І тоді обмін складав 10000:1. Так що якщо у вас 1000 рублів старого зразка-це 0,1 рубль нового і по їх курсу приблизно 0,03 бакса.
Ушла и Пришла• 10 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
Найдите лучше советские рубли. Один доллар по официальному курсу стоил 84 копейки.
Полонянка SexShop-а!• 10 ноября 2023
В нац банке Беларуси можете только обменять, до конца 2024.