АБВГДейка• 10 ноября 2023
Борщ хто додає розсол з помідорів то з кислих чи з маринованих?
Мені дуже сподобався борщ з розсолом. Але незнаю який додавали. Чи з маринованих можна додавати чи тільки з кислих?
СвітланкаОК• 10 ноября 2023
Розсіл не даю, але подобається помідори квашені чи мариновані потерти на тертку, шкірки зібрати, а сік з м’якоттю додати в засмажку.
Захекалася читать• 10 ноября 2023
додавали раніше ( моя прабабуся) з солоних помідор. самі помідори терті в засмажку і розсол для кислоти. мені таке за смаком не подобається
Ваша прЭлесть• 10 ноября 2023
Можна тільки кислі, навіть ті що вже перекисли будуть те шо треба.
Я так робила, коли були квашені помідори. Зараз, на жаль, не маю то роблю з перетертих томатів (вже готові, в скляних пляшках) та квашеної капусти.