ЦібаФу• Изменено 10 ноября 2023
Полтава й область Вам сьогодні віддали ваших дітей під час тривоги?
Чи по підвалах шкіл і садочків сиділи всі без винятку майже 4 години?
У нас сьогодні під школою й поліція й швидка була. Не знаю о котрій приїхала швидка , але поліцію в школу до адміністрації не пустила охорона.
Тим батькам, що були під школою, дітей не віддавали.
Є припущення, що швидка викликана була для дівчинки з 5го класу. Їй стало зле, знудило.
Я инженер, меряю от 1• 10 ноября 2023
Сиділи в підвалі, 2-га школа, хто хотів з батьків, прийшов і забрав.
Инстагра_мерша• 10 ноября 2023
Я вже думала забирати, та відбій був. У наших достатньо нормальні умови в укритті, і навчання зазвичай продовжується на планшетах. Я спитала чи забрати, написали що все впорядкували, зараз йде гра. Ну то я і не поїхала. В садочку укриття в спальні обладащтцвали, то заняття були там, обід також і лягли спати.
Дітей під час тривоги віддають, лише треба письмова заява, можно у вайбер чи телеграм ниписалити, головне що не усно.
ЦібаФу
• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Тобто батькам в руки віддавали?😔 Дякую за відповідь.
Я инженер, меряю от 1• 10 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Так, у нас такі правила, приходиш із заявою, що забираєш під свою відповідальність.
Я инженер, меряю от 1• 10 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Тревога по всей Украине была. Не только в Полтаве и области.
Автора цікавить Полтава і правила в Полтавській громаді.
Бутербродница• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
В каждой школе свои правила, даже в пределах одного города.
ЦібаФу
• 10 ноября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
У нас укриття норм, якщо це на годинку посидіти.
Там всі скопом, одне на одному, ні парт, ні норм зв´язку, діти планшети не носять в школу, то навчатися там не можливо.
Дякую за відповідь. Я не врахувала, що можуть бути й гарні укриття, де можна продовжувати навчання.
Нехай щастить• 10 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
У нас уже седьмой час пошел
Ms. Похвала• 10 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Це звісно капець.
Дякувати Богу у нас в Кропивницькому хоть такого маразму немає.
Батьки можуть забирати своїх дітей. Головне особисто.
ЦібаФу
• 10 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Але я питаю саме за цю область. Бо кожна область / місто самі по собі вигадують правила.
Але судячи по всьому тут навіть не місто чи область вирішують, а кожна окрема школа.
ЦібаФу
• 10 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
У нас уже седьмой час пошел
Господи помилуй. Діти хоч на дистанційці чи теж по школам?
Нехай щастить• 10 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Онлайн. В нас вибухи(( Тому хай краще в укриттях сидять
Нехай щастить• 10 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Так, незалежно від міста, можуть навіть в одному районі бути різні умови, в залежності від розпорядження директора.
ЦібаФу
• 10 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
Бережіть себе.
Але якщо писати за наше місто, то у нас справжніх укриттів для дітей майже немає. Просто підвали з вентиляцією й каналізацією. Вони не глибокі й ніяк не укріплені.
Батьки навпаки хотіли розібрати дітей.
Як воно правильно не знаю. Але реально люди дуже злі.
Ще до канікул з рук в руки віддавали, а це передумали.
Батьки навпаки хотіли розібрати дітей.
ЦібаФу
• 10 ноября 2023
Дякую всім за коментарі.
Висновок : то наша школа вирішила принципово не віддавати дітей. І хто зна навіщо воно їм.
Свекруховна• 10 ноября 2023
Родители жалуются в фб в группе района, что детей не отдавали, Киев. Сидели голодные и замерзли
Нехай щастить• 10 ноября 2023
Ответ дляОльга520
Это где? У нас в Сумской области уже отбой пришел
Запоріжжя
ЦібаФу
• 10 ноября 2023
Ответ дляСвекруховна
У нас ті діти, що з собою носять їжу, хто встиг, а хто ні взяти свої бутерброди з собою. А ті що на гарячому харчуванні гризли сухе печиво чи ще щось, що було в рюкзачках.
Й не мерзли, а навпаки було жарко й душно.
І саме ппц те, що напередодні в сховищі майже закінчилися запаси питної води в пляшках. Не знаю чи встигли їх відновити. Добре, що моя дитина має свою особисту велику пляшку води. А якщо треба буде, то й з крану набере.
пу_пугренчик• 10 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Дякую всім за коментарі.
Ну пару раз посидять по декілька годин з дітьми, то самі будуть звотини і просити забрати.
Я сьогодні всю тривогу вибігала за однією дитиною, інклюзивна. Ні на секунду не присів, і на труби ліз, і на двері, і в туалеті закривався і тікав. І це при тому що мама вдома і не забирала дитину, прийшла за 10 хв до закінчення тривоги після дзвінка. Я з підвалу вийшла з квадратною головою.
Я не розумію чому не забирати дітей, там душно, жарко, навчання у більшості шкіл не проводять в укриттях.
Якщо це прифронтові міста, то, звичайно, краще пересидіти.
Рятівник Малібу• 10 ноября 2023
Отдали с заявой. А до этого были категоричны, типа нельзя с укрытия забрать. Крем-г.
Бабця в мештах• 10 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Бережіть себе.
Батьки навпаки хотіли розібрати дітей.
В Днепре тоже нет укрытий, только подвалы и тревоги по 10-15 раз в день каждый день
ЦібаФу
• 10 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Чесно я не знаю чого так. І розумію, що вчителі нк винні. Вони самі сьогодні в шоці. У нас теж декілька інклющивних дітей в класі.
Я особисто готова написати на перед 10 різних заяв з відкритою датою аби мого малого відпустили з іншою мамою чи сусідкою. Але сьогодні не віддавали навіть рідні.
Тепер хвилююсь за дитинину.
Бо все ж таки її після відбою забрали й відразу їй в дорогу. 🤦♀️
Якщо честно я думала мені зараз напишуть, що є якийсь закон чи норматив, що прям зовсім не можна віддавати дітей. І що все одно в законному руслі нічого не вдіяти. Але тепер бачу, що ні.
То чого тоді адміністрація відморозилась від поліції?
Тепер хвилююсь за дитинину.
dahashutka19• 10 ноября 2023
В нашій школі дітей під час тривоги віддають без проблем, але треба написати заяву. М.Дніпро