ЦібаФу• Изменено 10 ноября 2023
Полтава й область Вам сьогодні віддали ваших дітей під час тривоги?
Чи по підвалах шкіл і садочків сиділи всі без винятку майже 4 години?
У нас сьогодні під школою й поліція й швидка була. Не знаю о котрій приїхала швидка , але поліцію в школу до адміністрації не пустила охорона.
Тим батькам, що були під школою, дітей не віддавали.
Є припущення, що швидка викликана була для дівчинки з 5го класу. Їй стало зле, знудило.