Електрохарчування• 10 ноября 2023
Какой пылесос лучше купить?
Хочу только мешковый пылесос. Если бы не вес больше 8 кг, то выбрала бы так хвалимый всеми Филипс 9174 . Но мне 5 кг пылесос надоел, тогда как до этого был самый простой 3-кг -вый. И вот опять хочу купить самый легкий мешковый пылесос 3-3,5 кг. Выбрала 2 модели, примерно одинаковые по цене и вот теперь не знаю какой выбрать - Bosch BGBS2LB1 или Gorenje VC1611CXBK? Посоветуйте, какой из этих 2-х пылесосов выбрать?
Жена брата Админа• 10 ноября 2023
Нам сейчас нужно полезть погуглить их характеристики?
Или вы надеетесь найти здесь владельцев обеих моделей, чтоб они дали вам сравнительный анализ?
Холодная каша• 10 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я тільки за акумуляторний електровіник.
Це моя любовна любов, однією.рукою скрізь
Який у вас?
А шо сталося?• 10 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Купіть бездротовий.
То забавка а не пилосос
КучМала• 10 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я тільки за акумуляторний електровіник.
Я тоже.
Грамотний хвіст• 10 ноября 2023
Той, в кого вище потужність і тканинний мішок, щоб не бігати за одноразовими.
Електрохарчування
• 10 ноября 2023
Ответ дляПерша на селі
Вы бы хоть фотки для наглядности вставили.
вот
и вот
Електрохарчування
• 10 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
У меня такой горенье года три. Нареканий нет
а мешки вы покупаете аналоги? так как оригинальных мешков горение в продаже нет в отличие от боша
Електрохарчування
• 10 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Купіть бездротовий.
я не хочу циклон
Електрохарчування
• 10 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я тільки за акумуляторний електровіник.
ковры везде. не подойдет
Ответ дляХолодная каша
Який у вас?
У мене бош з функцією сийки, але саме мийкою рідко користуюсь, тому можна було заплатити значно дешевше і просто пилосос.
Це така краса. Поїли діти і я під столом вжух, роззулись біля входу і пісок на крврику і я підхватила свого друга і вжух.
Він весьчас висить на стіні біля розетки і готовий мені помагать заряджений. Це була сама краща покупка.
Я великий дістаю 2 рази на рік прогенералить дивани.
Але товсті килими з довгою ворсою він не потягне. В мене нема килимів просто
Холодная каша• 10 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Не правда. Це великий помічник, ви просто не пробували
Можливо в тої жінки килими всюди, то їй не підходить. В мене всюди плитка і паркет. То я би дуже хотіла собі такий. Але трохи жмуся викласти за нього за 15-20 к.
Електрохарчування
• 10 ноября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
что за совок? как можно в 21 веке пользоваться многоразовым мешком? О_о Только одноразовые есно
Ответ дляХолодная каша
Моя люба, я би продала щось, аби його купить. Я серйозно. Як згадаю життя без нього. Великий пилосос тягти важкий, потім мить ті фільтри. Або з віником бігаєш, те волосся тягнеться за віником.
А тепер така краса. В мене будинок 140 кв м. Я за 15 хв всю хату вжух однією рукою, якраз повний заряд. І поли мити рідше треба. Шо там мить, як воно все всмоктало. Ну і точково де треба, кухня разів 3 за день можу.
Я купила його собі 2 роки тому на день народження на ювілей. Це був кращий подарунок
Холодная каша• 10 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
В мене був робот пилосос, але щось він мені не дуже сподобався, віддала сину. Стоїть звичайний пилосос, нервує мене 😁, а електровіник ціною лякає. А його не важко чистити?
Міні-бікіні• 10 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
А покажіть, будь ласка, який це. Бо хочу пилемос і не розумію, чи то робот чи який. Також великий будинок з плиткою без коврів.
Ответ дляМіні-бікіні
У мене схожий на такий, але інша модель.
Їх зараз повно різних моделей і фірм.
До 10 тис можна щось вибрати. У вашому випадку ви будете задоволені
Холодная каша• 10 ноября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Такого плану. Є з функцією мийки. Там в насадку знизу набирається вода і насадка з тряпкою. Я бачила у своїх орендарів, вони дуже задоволені. Я ще вагаюсь.
Міні-бікіні• 10 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Дякую.