Фляшунька• 11 ноября 2023

Мене принизили, а я цього не розумію?

Заздалегідь попереджую: ситуація максимально дивна.
Приходжу до свого кавалера в парк. Ми зустрічаємось вже 4 місяці, разом не живемо.
Сидимо на лавці, він п‘є фанту, я мінералку. Фанту допив, кидає пляшку у смітник поруч і промахується. Мені стало дуже незручно, що він як свиня насмітив і ми сидимо там далі. Встаю , нахиляюсь за пляшкою, і помічаю, що він кидає на землю мою пляшку , типу акуратно скочує її на землю. І дивиться з насмішкою. Звісно, я підняла і його пляшку (кинула в смітник) і свою поклала на лавочку. Що це було? Не знаю, може я якась не така, але мені було максимально принизливо. Ви уявіть: я нахилилась за бутилкою, яку ця свиня викинула і він ще зверху кидає мою. До чого це?
Самохвалова• 11 ноября 2023
А чого не сказали: Вася, що за свинство??? Чого за мужиком прибираєте? Він інвалід? Пс: ви самі себе принижуєте.
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Бо пляшка полетіла на підлогу, всім було чутно. Ви б спокійно сиділи у свинюшнику, створеному на ваших очах?
АБВГДейка• 11 ноября 2023
На майбутнє вчіться одразу питати, що то було. Якщо що, запитувати винуватця події, а не інтернет.
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Я питала нащо ти це робиш, він ухмильнувся і все
Що це за дешеві понти?
Шукаю трусики• 11 ноября 2023
Я бы его потеряла:
1. Он жлоб
2. Он быдло.
Дальше решать Вам.
So_so• 11 ноября 2023
Ответ дляАБВГДейка
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Так, я просто розгубилась
Доктор Варвар• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Що це за дешеві понти?
я б и спрашивать не стала. по этому одному поступку уже многое понятно
Самохвалова• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
справа таки у вас
БершкомангоЗар• 11 ноября 2023
Где Вы это чмо отрыли?
Сколько_мне_лет?• 11 ноября 2023
Унизили, наверное ещё случаи были?
Хлопаю ресницами• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Що це за дешеві понти?
Так,це дешеві понти. Долбо#oб. Не пригадую,щоб щось подібне зустрічала на побаченнях. А в іншому як взагалі? Є дзвіночки,якіВи пропускаєте?
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви будете здивована, але в іншому все абсолютно норм
Ніжний, турботливий, все для мене
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
справа таки у вас
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Що саме?
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Унизили, наверное ещё случаи были?
Не можу згадати
Доктор Варвар• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Що саме?
ничего-ничего. все в порядке. очень хороший парень
Правильно_Валерчик• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Що це за дешеві понти?
Це не понти. Це бидло звичайне. Навіщо воно Вам?
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Кажіть
МЧСница• 11 ноября 2023
Во-первых, он свинья и быдло, раз такое делает. Во-вторых, он жлоб. Что это за свидание в парке на лавочке, с фантой и минералкой. Или вы подростки?
любименькая• 11 ноября 2023
Быдло обыкновенное. Позже по отношению к вам проявятся все его «хорошие» качества
АБВГДейка• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Так, я просто розгубилась
Розумію. Впевнена, у вас ще буде шанс. Він себе проявить.
Доктор Варвар• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Кажіть
о-па. машина времени. сейчас 37 и я на допросе
Хвець-тець• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Що це за дешеві понти?
Нашо вам то бидло
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляМЧСница
На жаль ні)))
Мені 27, йому 35
Шукаю трусики• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Ніжний, турботливий, все для мене
Он заботливо и с нежностью швырнул пустую бутылку почти Вам на голову, а Вы проглотили. И это: почему заботливый Вашу попу морозил в ноябрьском парке? Не мог с нежностью повести в кафе?
Зубная фея• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Ніжний, турботливий, все для мене
Це поки ви не живете разом. Перевіряє яка ви терпіла як будете прислужувати.
І нащо ви її піднімали, ви не могли це сказати йому і тикнути носом?
автор Фляшунька • 11 ноября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Бо я сказала, що хочу в парк
Але я його не захищаю якщо що
Ниф_ниф• 11 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Ніжний, турботливий, все для мене
Автор, это всё очень временно. Нормальный человек не сделал бы подобного. Присмотритесь повнимательней. Возможно где-то Вы закрываете глаза.
Шукаю трусики• 11 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
Ждём темы Автора в декрете: о том, как она загибается, прислуживая мужу и как страдает от нехватки денег) Вопрос времени.