ЧорноброваЯ• 11 ноября 2023

Стоматологія Dental Wood Оболонь або порадьте стоматолога

Доброго дня. Хтось звертався в цю стоматологію чи можливо чули відгуки, поділіться, будь ласка, або порекомендуйте дуже хорошого стоматолога. Всім вдячна)
Вилами по Воде• 11 ноября 2023
Я была у них и муж .
Глав доктор нормальный. Муж попал к какой то трепавши,что то она ему много лишнего на считала.
Тоже пошёл к главврачу

Вилами по Воде• 11 ноября 2023
А вот на счёт хирурга. Я так поняла он у них не постоянный. То один был,теперь другой .
МадамОхмури• 11 ноября 2023
В этих стоматологиях только вывески красивые,а нормального врача попробуй найди.И это ж платишь им немалые деньги.
автор ЧорноброваЯ • 11 ноября 2023
Ответ дляВилами по Воде
Я была у них и муж .
Тоже пошёл к главврачу
Ви у нього випадково пломби не ставили? Цікаво, чи нормально носяться
автор ЧорноброваЯ • 11 ноября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Так не спорю. Пішла вже в одну стоматологію з гарною вивіскою поставити пломбу, вже 5 місяців болить той зуб( шукаю толкового лікаря
Вилами по Воде• 11 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Ставила. Я к нему с флюсом попала,так у него и осталась. 3 боковых ставил,и две передних пломбы.И мужу тоже ставил. Короче, я к терапевту к нему хожу.
Вилами по Воде• 11 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Ха,мне тоже один на минской поставил пломбу с каналами. На стены лезла от боли неделю,канал не вычистил и не плотно запечатал.

автор ЧорноброваЯ • 11 ноября 2023
Ответ дляВилами по Воде
Дякую Вам, схожу до нього
frolik• 11 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Я ставила, але ще мало часу пройшло, щоб робити висновки. Пломба трохи відрізняється по кольору від зуба. Але переліковував зуб, який попередній стоматолог боявся чіпати.
автор ЧорноброваЯ • 11 ноября 2023
Ответ дляfrolik
Я щойно приїхала з клініки. Сказати, що я в шоці - нічого не сказати. Микола Миколайович працював без маски! Якщо він і до власного здоровя так відноситься, то я маю сумніви щодо стерильності всих тих інструментів! Коли розмовляв, його слюні летіли в мій відкритий рот! Я просто в шоці! Одного стоматолога знахожу «краще» за попереднього!!! І ще й вистачає наглості писати, що вони ставлять пацієнтам кофердам! Брехуни! Обезболююче його мені нічого не обезболило! Терпіла! Просто жахлива стоматологія 😭
frolik• 11 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Навіщо ви терпіли? Чому не зробили зауваження щодо маски і не попросили додати анестезії?
Мені теж лікували без кофердаму, я за нього не питала, тому що підозрюю, що це окрема позиція в прайсі.
автор ЧорноброваЯ • 11 ноября 2023
Ответ дляfrolik
Бо думала лікар одягне маску, коли почне лікувати зуб. Я перший раз бачу щоб лікар був без маски. А вже потім з відкритим і онімівшим ротом зауваження важко зробити. Анестезію додавали, по міміці важко було не здогадатися, що мені боляче
frolik• 11 ноября 2023
На минулому тижні був у масці. Але ж в рукавичках? Чи також ні?
Я просто пам´ятаю часи, коли стоматологи були без масок, тому, можливо, не так реагую.