А я от задумалась: знаю багато горожан, в тому числі зі столиці і часто корінних, які ведуть якийсь дивно-маргінальний спосіб життя: ніде не працюють, живуть на соцдопомогу або навіть пенсію як певні особи в гетто, зловживають алкоголем, - і добре що якщо десь в парку, а не на лавці під під´їздом, нічим не займаються, якісь дикі відносини, не займаються дітьми повністю. Якщо що у мене селяни є, є корінні, я сама прожила життя у місті. Так задумалась, вирішила поділитись. І ці маргінали можуть полоскати вздовж і впоперек тих селян...
Альфред Шнитке• 11 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Просто в селі таких більше, от і поносять. А так то всюди є нормальні люди і ні.
Яких більшість ?хто визначав оту більшість ?
Істеріомама• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Те, що деяким людям життя в місті погане впливає на їхню психіку
Люди не совершенны. Жизнь в селе тоже кому-то влияет на психику))
Ответ дляПочемучка
Всі працювали, вчились і тому подібне, але не кожний має таке коло спілкування як у вас
Ваші сусіди у під´їзді всі ідеальні успішні добрі люди?) Можливо в новому ЖК, та і там всяке буває, а в старому фонді багато веселих персонажів, от на них і гляньте.
На привозе• 11 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Истинные селяни сами так поносят друг друга, що містянам ще потрібен майстер-клас як це якісно робити
Оці плітки, перемивання кісточок
Про що ми говоримо?)
Оці плітки, перемивання кісточок
Про що ми говоримо?)
Думаете, на советчице сидят одни селяне?
Почемучка• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Якщо ви з Києва, вийдіть увечері кудись в район Дарницької площі, бувша Ленінградська або в тих районах походіть)) там мало алкашів, зате купи сольових та метадонових
Ви пишите ніби ви самі з села. У великому місті завжди дуже різний контингент, особливо в певних містах. На те воно і велике місто. Дивуються лише люди із села.
Те саме і в Парижі, і в Нью-Йорку і в інших містах. А ось жителям селам притаманний алкоголізм, бо розважити себе там більше нема чим. Ваші думки дуже типові для селянки. Якщо вас так напружують люди у місті та некомфортне спілкування, то повертайтесь до себе додому.
Альфред Шнитке• 11 ноября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Да, особенно раньше очень завидовали. А если узнают, что из Киева, то вообще как буряки от злости становились)
🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈
Істеріомама• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Там природа ближче, вона лікує психіку)
Когда вы успели это узнать, если всего 3 раза были в селе?
ПешитеБесАшипок• 11 ноября 2023
Люди, як ви дістали всіх ділити! За мовою, за походженням, за гендером, за сходом/заходом, за іменами та знаками зодіаку. Звідки така вузьколобість??
Почемучка• 11 ноября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Із села 😂
задумчивая мордочка• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Ви думаєте містяни не влаштовують крисине кубло, заколоти і обмивання кісток? Оооооо, такі страсті бувають і підстави, діти, народжені невідомо від кого.
Я не думаю, я знаю що теж влаштовують
Але але)
В містах інший темп, не вистачає часу щоб сидіти ще слухати про якусь невідому елеонору едуардовну родичку маминої подруги сьомого коліна навприсядки п‘ятої води на кисілі))
Це не цікаво витрачати на то свій час
А саме в селах чомусь таке дууже полюбляють
Але але)
Це не цікаво витрачати на то свій час
Ответ дляПочемучка
Якась у вас дивна логіка, особливо про алкоголізм, притаманний селянам) Це може в росії так
Шпондєр• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Ну у вас і друзі.
Бавовнятий Пупс• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
На вашу певно))
На привозе• 11 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Ви знаєте, що таке алкоголізм?
Почемучка• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Ну то може ви сосію описуєте, бо в Києві нормальні люди, тут вам це пишуть, а ви все свою пісню співаєте
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та ніхто нікого не ділить, заспокойтесь. Тема про деяких горожан-маргіналів, які сміються на селянами, а мають подивитись на себе.
Істеріомама• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
А вы горожанка?
Почемучка• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
То що ви хочете тут почути? Чи ви ше в школі не вивчили, що усюди, абсолютно всюди є різні люди. Що ви намагаєтесь донести? Те що і діти знають?
Шпондєр• 11 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
В сенсі?
Ви ж зараз полощете тих маргіналів. Цікаво, а звідки знаєте, про що вони говорять?
Ответ длязадумчивая мордочка
Я не думаю, я знаю що теж влаштовують
Але але)
Це не цікаво витрачати на то свій час
Але але)
Це не цікаво витрачати на то свій час
Я знаю достатньо непрацюючих корінних з хатками від бабусь-дідусів, ще й поважних, які нічим днями не займаються) часу в них вагон, а от у селі я так розумію за роботою на городі та біля скотини часу якраз немає.