Ловлю капці• 11 ноября 2023
У чоловіка є подруга (кума), якій він завжди допомагає
Дівчатка, дуже потрібна підтримка та порада. Живемо разом з хлопцем, все наче добре, плануємо спільне майбутнє. Але є одне "Але". Точніше одна. Він має куму, з якою він типу дружить.
В них нічого не було і нема - точно знаю, але ситуація ще гірша - мені здається, що він має до неї якісь почуття чи як мінімум симпатію. Сам по собі він ще той ловелас, спав мабуть зі всіма з ким тільки можна. А вона виявилася хитріша і йому не дала. Через це і запав на неї. Вона ж знає, що він до неї не рівно дихає, і користується цим. Постійно просить про якусь допомогу і знає, що він не може відмовити. Якось ми з ним дивилися фільм, де дівчина так крутила "другом", а він аж не втримався і видав: "От всі ви такі, користуєтесь своїми чарами для своєї вигоди". І це було точно не про мене.
Історія в них ця дуже давня, вони знайомі років 10. Ми з ним разом всього 5 місяців. Я його дуже люблю і хочу бути з ним, але тінь якоїсь жінки між нами для мене не прийнятна. Я не хочу, щоб у подружньому житті він витрачав свої ресурси (час, сили, гроші) на якусь іншу даму. Хочу бути єдиною в його житті, і мені здається, що це нормальне бажання. Підкажіть, як мені себе поводити чи що взагалі робити, щоб ця проблема зникла. Дуже з´їдає мене зсередини. До мене ставиться добре, каже, що кохає, і божиться, що тільки мене. Але мені все одно тривожно
ЯяяКакаджамбо• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ця теж була заміжня. Але розвелась ще до нашого знайомства. Так нічого і не було в них за кілька років, поки обоє були вільні. Він їй просто не потрібен, мені здається
але тримає його на повідку)))
Пирожкиня• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ну, друг у нього кращий лише один. І він цю дружбу чи не сакралізує
Тим більше, треба дружбу підкріпити!))) Буде їм привід збиратися і обговорювати секс з кумою))
Пригощаю кашею• 11 ноября 2023
Він допомагає подрузі, а ви допомагайте другу. Побачите, чи йому це сподобається і тоді можливо домовитесь про якісь рамки.
ЯяяКакаджамбо• 11 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
О, Боже! А йому скільки? Теж під сорокет?
кому ’йому’?
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
Автор, воно вам треба, щоб він вас пам´ятав ? Ви дивіться,як вам краще, щоб ця людина вам була комфортна, бо це ж життя з ним жити і дітей народжувати. А ви думаєте про те, щоб він вас пам´ятав. Шукайте вже йому заміну.
Чесно кажучи, поки навіть уявити себе з кимось іншим не можу. Від думки, що розстанемось, мене аж тошнить. Знаю, що це нездорово. Але усвідомлюю, що в разі невдачі довго буду відходити і не скоро зможу на когось подивитися. Це мене дуже лякає також. Не думала, що у дорослому віці таке можливо
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
але тримає його на повідку)))
Як і всі жінки. Це як мінімум підвищує самооцінку. Мабуть, у кожної є такі песики у френдзоні)
ЯяяКакаджамбо• 11 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Я тільки но прочитала вашу тему: а в голові одразу: що то за кума, що під кумом не була?) вибачте))
або ’кум - куму, як нема кому’
ЯяяКакаджамбо• 11 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
Ага-ага... Такий брезгливий 🤣
..... і скаче на все, що шевелиться))))
Бойцовская• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Да ні,не у всіх,у нас с чоловіком взагалі немає ніякої френдзони протилежної статі
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Його подруга неодружена? В чому він їй допомогає? Як на це реагує її чоловік? Основна порада - не зациклюватися на ньому. Сприймайте його як друга, відповідно поведінка як до друга. Розширюйте свій кругогозір серед інших чоловіків. І да, ви в його сердці не єдина...
Розлучена. Просить то кудись повезти, то про щось домовитись і порішати. Це не те що часто буває. Поки що за наші майже півроку стосунків вона отак з´являлася три рази
ЯяяКакаджамбо• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
що ’можливо’? Що Ви собі втовкмачили в голову, що це ’останній вагон’ і щосили за бильця чіпляєтесь?
Протру пилюку• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Типу поставити ультиматум, щоб вона зникла?
Так.
ЯяяКакаджамбо• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
ні, не в кожної, а у тих, хто в таких ’песиках’ має потребу в силу власних комплексів
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляБойцовская
Я про вільних)
Анти-анонім• 11 ноября 2023
Ответ дляБойцовская
Так пишите,що ловелас,чому брезгувати)
МжМ
Без автора буде
Анти-анонім• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Це три рази про які ви в курсі.
Сонячний зайчик• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ми заручені
Автор, вы никак не залезете в душу к другому человеку. И никак не проследите, чтобы эта кума ему потом не дала... Если вы говорите ,что видите его симпатию к ней, то о каком браке может идти речь??
Блондинка в Законе• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ааа, я зрозуміла. Вам тут правильно пишуть. Так би мовити погляд зі сторони. Тут можуть розвиватися різні варіанти. Можливо, кума вийде заміж та відпаде. Можливо, у вас разом складеться та свої діти (якщо він любить дітей) переб´ють потяг. Але поки що краще не зацикляватися та бути готовою до різних поворотів
Анти-анонім• 11 ноября 2023
Пишу без стёба.
может это конечно и не про этот случай.
Конфуций сказал:
Если тебя просят о помощи в том, что могут сделать сами, то человек или глупец или лентяй.
Если бы вашего парня попросили порубить дрова, это одно и рассчитались домашними закрутками, это да, мало ли что ...
А если ваш муж спешит, как лох кого-то куда-то вести, при этом тратя своё время, бензин это другое, мог просто дать 100 грн на такси. Какой у него интерес это уже второй вопрос. Но ему с ней интересно (и ей возможно тоже с ним интересно) и вы с этим ничего уже сделать не сможете.
Это вам решать с кем быть, если вас всё устраивает, зачем себя накручивать. Заведите и вы себе друга мужчину и ходите к нему говорить борщ, когда ваш муж (будущий) ...
может это конечно и не про этот случай.
Конфуций сказал:
Зупка_цем• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ні, він старший. Треба було написати ’наречений’, але я ще не звикла до цього статусу. Два тижні тому лише зробив пропозіцію.
Перше його серйозне кохання було в нього в 25, але та дівчина його кинула. Іноді сама думаю його кинути. Здається, таких він запам´ятовує
Реально, вам ещё 30 нет, нашо вам те пидстаркуваты ловеласы? Брать надо парнишку 25+, уже немного нагулялся, мозги какие-никакие уже появились, ещё не циничен как 40+, ну и стоит как у волка на морозе.
Санта Барбара• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ну или так или тогда всю жизнь закрывать на это глаза