Ловлю капці• 11 ноября 2023
У чоловіка є подруга (кума), якій він завжди допомагає
Дівчатка, дуже потрібна підтримка та порада. Живемо разом з хлопцем, все наче добре, плануємо спільне майбутнє. Але є одне "Але". Точніше одна. Він має куму, з якою він типу дружить.
В них нічого не було і нема - точно знаю, але ситуація ще гірша - мені здається, що він має до неї якісь почуття чи як мінімум симпатію. Сам по собі він ще той ловелас, спав мабуть зі всіма з ким тільки можна. А вона виявилася хитріша і йому не дала. Через це і запав на неї. Вона ж знає, що він до неї не рівно дихає, і користується цим. Постійно просить про якусь допомогу і знає, що він не може відмовити. Якось ми з ним дивилися фільм, де дівчина так крутила "другом", а він аж не втримався і видав: "От всі ви такі, користуєтесь своїми чарами для своєї вигоди". І це було точно не про мене.
Історія в них ця дуже давня, вони знайомі років 10. Ми з ним разом всього 5 місяців. Я його дуже люблю і хочу бути з ним, але тінь якоїсь жінки між нами для мене не прийнятна. Я не хочу, щоб у подружньому житті він витрачав свої ресурси (час, сили, гроші) на якусь іншу даму. Хочу бути єдиною в його житті, і мені здається, що це нормальне бажання. Підкажіть, як мені себе поводити чи що взагалі робити, щоб ця проблема зникла. Дуже з´їдає мене зсередини. До мене ставиться добре, каже, що кохає, і божиться, що тільки мене. Але мені все одно тривожно
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
О, Боже! А йому скільки? Теж під сорокет?
Так, йому теж 37
Тракторні війська• 11 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
То ж написано, йому і їй по 37.
Пирожкиня• 11 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
То ж написано, йому і їй по 37.
Та я швидко читаю, не побачила
Пирожкиня• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Так, йому теж 37
Старий, ще й з кумою....воно вам треба?
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляКоролева краси
Плохо, если она его первая любовь, может годами слюни пускать и помогать, а не дай Бог, когда - то она его решит к телу приблизить , то вообще вам стресс.
Надо быть у любимого мужчины самой важной женщиной
Не, хоть не первая любовь. Про первую свою любовь мне рассказывал. И видно по рассказу, что и правда любил ее. Но к этому я с уважением отношусь.
Кума уже тогда была, кстати
Анти-анонім• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ми заручені
Вас не беспокоит что он ловеласа, но беспокоит кума.
Просто у него на неё денег нет столько сколько ей нужно
Бойцовская• 11 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Сто відсотків
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
У меня была такая история. Начали жить с будущим мужем, он 8 лет был один, был спасителем кумы и подружек. Скандалы были год, выгрызла свою территорию. Сказала: или так, или расходимся. Поженились, стало спокойнее. Но руку на пульсе держу. Советую сразу расставлять границы. Меня это пожирало и разжирало. Не смогла бы быть в отношениях с тем, кто на двух стульях пытается усидеть. Не бойтесь выражать свои желания. Иначе будет так, что та подружка передумает, пальчиком поманит - он и поскачет. Отрезайте кумасю под корень, других вариантов быть не может. Если встанет на дыбы и упрется рогами - мужик не Ваш, а кумасин, просто пока она его не захотела и это вопрос времени.
Вы молодец. Я настроена пока что действовать, как и вы. Но пока не совсем понимаю, как. Если конечно же он не выберет куму. Тогда до свидания, что уже
Чебураха з перцем• 11 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Його подруга неодружена? В чому він їй допомогає? Як на це реагує її чоловік? Основна порада - не зациклюватися на ньому. Сприймайте його як друга, відповідно поведінка як до друга. Розширюйте свій кругогозір серед інших чоловіків. І да, ви в його сердці не єдина...
а как у вас первое предложение корреспондирует с третьим?
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Навіщо Вам всрався він в 29 років?
Закохалася, як в 16. Сама не знаю, як так вийшло
Пирожкиня• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Кума уже тогда была, кстати
Яке перше кохання? Коли це було? Ви ще так пишете ’хлопець’....
Бойцовская• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
А хлопець в куми є?
ТаЕщеОптимистка• 11 ноября 2023
краще киньте його)) в мене теж є друг, якого знаю років 15, вже вдруге жонатий і кожна баба пише періодично всім жінкам в телеграм гидоту))
вас таких буде ще, а куму він знає довше) шукайте забитого без знайомих 😁
Хитрушка-чекушка• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Я прямо выставила условия. Что хочу быть одной, любимой, всю заботу и любовь мне. Нет? До свидания! Долго привыкал, но перестроился. Не вижу смысла строить семью по-другому
Котики-муркотики• 11 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Тоже об этом подумала. Просто ей его очень удобно держать на поводку. А если кума с годами никого себе не найдет, то вполне возможно, что запросто может поманить его пальчиком и он сразу побежит к ней
Добротная• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Типу поставити ультиматум, щоб вона зникла?
Тоді зникните Ви
Пирожкиня• 11 ноября 2023
Ответ дляБойцовская
А хлопець в куми є?
Так напевно ж вже в школу ходить
Українська Мрія• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ми заручені
Ой не, автор. Она даст ему перед самой вашей свадьбой и снова окажется недоступной.
Анти-анонім• 11 ноября 2023
Ответ дляБойцовская
Сто відсотків
Мужчина молодец
вызывает ревность, чтобы автор старалась. Ещё и хочет ультиматумы ставить... Отвоёвывать...
Такое ..
Ту просто стоит закрывать глаза на все его похождения изначально, с кумами не кумами.
Уточните сколько у него их таких.
Такое ..
Уточните сколько у него их таких.
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляБойцовская
А хлопець в куми є?
Ні, вона зараз сама. Була заміжня, має дитину
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це мене дуже лякає (((
Анти-анонім• 11 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Снимает те кроши что может снять, сама для него ничего не делает...
ЦібаФу• 11 ноября 2023
Я тільки но прочитала вашу тему: а в голові одразу: що то за кума, що під кумом не була?) вибачте))
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
Ні, він старший. Треба було написати ’наречений’, але я ще не звикла до цього статусу. Два тижні тому лише зробив пропозіцію.
Перше його серйозне кохання було в нього в 25, але та дівчина його кинула. Іноді сама думаю його кинути. Здається, таких він запам´ятовує
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Ще знаю деталь, що вона спала з його кращим другом. Тому ще маю надію, що мій ’побрєзгує’ нею після такого
Бойцовская• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Так пишите,що ловелас,чому брезгувати)
Пирожкиня• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Автор, воно вам треба, щоб він вас пам´ятав ? Ви дивіться,як вам краще, щоб ця людина вам була комфортна, бо це ж життя з ним жити і дітей народжувати. А ви думаєте про те, щоб він вас пам´ятав. Шукайте вже йому заміну.
Ловлю капці
• 11 ноября 2023
Ответ дляБойцовская
Так пишите,що ловелас,чому брезгувати)
Ну, друг у нього кращий лише один. І він цю дружбу чи не сакралізує
Пирожкиня• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ага-ага... Такий брезгливий 🤣
Українська Мрія• 11 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
А шо друг бомж якись, шо після нього брезгливо? Ви ж пишете що він перетрахав все що шевелиться, ваш жОніх явно не з брезгливих