Купи слона• 11 ноября 2023

Англійська С1. Куди піти працювати?

Дівчата, крик душі. Задовбалась працювати в школі, зарплата 8тис., стаж 17 років. Вчитель англ., жила в США майже рік. Куди піти працювати? Страшно міняти школу на що небудь, але є двоє дітей, чоловік майже не підтримує.
Доктор Варвар• 11 ноября 2023
Вот тут на сертификат тест сдайте онлайн бесплатно
https://www.efset.org

У меня на работе требуют каждый год сдавать, этот подходит.

Вакансии искать на ворк.да, работа.юа, на всяких разных ресурсах. Видела в ЮНИСЕФ нужен был офис менеджер. Надо мониторить все время вакансии.

Міряю від одиниці• 11 ноября 2023
Ответ дляКупи слона
Ну я працювала в американському дитячому садочку, готувала уроки, зустрічала перевірки, спілкувалась з батьками. Плюс своїх дітей водила в школу, до лікаря і тд. Проблем з мовою немає. Сертифікат думаю робити чи ні, бо він коштує грошей, а вони зараз не зайві (
Це все можна робити з B2, в деяких випадках навіть з B1.
автор Купи слона • 11 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Так автор преподаватель, это уже не ничего
Викладач 17 років, я навіть в США не знайшла нічого іншого. Хоч і в садочку, але працювала викладачем/ вихователькою.
Uebersetzerin• 11 ноября 2023
Ответ дляКупи слона
А у вас з німецької який рівень, якщо не секрет? Працюєте перекладачем?
У меня нет сертификата, потому что он мне никогда не нужен был

Достаточно было диплома переводчика с английского и немецкого

А для преподавателей важно иметь этот сертификат, иначе не будет нормального заработка
СкрипяСердцем• 11 ноября 2023
Та ви що, навіть тут майже щодня шукають репетитора . Йдіть в приватну школу.
Або ж самі на себе. Онлайн, офлайн. Я от теж репетитора шукаю
Самохвалова• 11 ноября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Ага, з однією мовою хто там чекає?
В 2 компаніях-конкурентах, де я працювала, саме такі і працюють, вільний англ для переписки з постачальниками, кого там тільки не було і філологи, і філософи, і маркетологи за освітою.
автор Купи слона • 11 ноября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Який клас?

Жена миллионера• 11 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Що це за чудо компанії? Мені треба терміново)))
автор Купи слона • 11 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin

А ким ви працюєте якщо не секрет?
Uebersetzerin• 11 ноября 2023
Ответ дляКупи слона
А ким ви працюєте якщо не секрет?
Письменным переводчиком и работаю
Самохвалова• 11 ноября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Зараз гляну шо в нас по вакансіям
Госпожа Белладонна• 11 ноября 2023
Імхо- знання мови це бонус до основної кваліфікації.
Не всі з С1 можуть бути репетиторами чи викладачами. Тому що потрібно вміти якісно, структуровано, цікаво давати матеріал.
Класні репетитори завжди мають стабільний дохід.
Жена миллионера• 11 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Зараз гляну шо в нас по вакансіям
Дякую, мені реально цікаво.
Самохвалова• 11 ноября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Дякую, мені реально цікаво.
Ні, в зед нема ні там, ні там. Є робочі на вир-во, склад.
Жена миллионера• 11 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Шкода. Дякую, що подивились. А ваші вакансії десь виставляються на сайтах типу ворк.юа?
Самохвалова• 11 ноября 2023
Ответ дляЖена миллионера
На сайті компаній , ворк, робота, доу ( для ит)
Жена миллионера• 11 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Супер, тоді слідкуватиму.
Самохвалова• 11 ноября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Супер, тоді слідкуватиму.
Бажаю удачі
миссДавеча• 11 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
https://www.efset.org

Спасибо вам огромное , прошла ваш тест на C1, хотя думаю знаний у меня меньше, язык реже использую и забываю особенно бизнес лексику, но тест прошла и обрадовалась… день прошел не зря- люблю совечетцу🥰

миссДавеча• 11 ноября 2023
Школа від школи теж дуже відрізняється , в приватних з/п може бути більше, але часто вона в конверті… на початку війни приватна школа-інтернат якій я працювала кинула всіх на з/п і відпускні хоча з батьків оплату брали в повному обсязі. Вчитель англійської це класна професія, але щоб добре заробляти і не дуже багато працювати треба завжди бути на хвилі : тренінги, семінари, сертифікати та іспити відкривають шлях- освіта, C1 сертифікат та Celta = у колег з таким набором+~1000$ за місяць, але вкластись потрібно ну і викладатись на повну .
автор Купи слона • 11 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Ви молодчинка ❤️