Как_б_не_так• 11 ноября 2023
Моє відкриття -БАТАТ❤️❤️❤️
Ну яка це любов.
Куштувала кілька разів, у гостях чи коли жила за кордоном, але сама не наважувався готувати ( навіть не знаю чого) , але це ж любов ❤️❤️❤️
Дівчатка, майже на увазі. На новий рік це номер один )
Дама с собачкой• 11 ноября 2023
чоловік зі старшим сином його обожнює, я з молодшим не можемо їсти зовсім ). На смак.
Кошка Мурка• 11 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Так, він дуже смачний))) ще редька це вау, не дійшла до наших маркерів.
И редька, батат продаются в наших маркетах. На редька в Метро скидка была на прошлой неделе. Но и редька, и батат на любителя) я, например, не любитель)
Как_б_не_так
• 11 ноября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Обожаю батат,вырвщиваю сама
А де взяти насіння?
Куколка-мяуколка• 11 ноября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
А де взяти насіння?
Рассада берётся из клубня,клубень даёт рассаду
Дуб береза• 11 ноября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Запікати 15 хв) в соусі ( часник, соєвий соус, мед, сіль) ВСЕ!!!!
Як, в принципі, і картопельку. Але картопля смакує краще!
Божий одуванчик• 11 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я ось тоже про це подумала, що то про топінамбур
І я, так а воно що?
ЯяяКакаджамбо• 11 ноября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
І я, так а воно що?
Батат ось такий, ще буває фіолетовий, а топінамбур то що дівчина пише, що у нас як бур‘ян росте
Божий одуванчик• 11 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я до 20 років жила в селі, і ніколи не бачила, дотепер, мені 48.
Примарочка• 11 ноября 2023
На борщазі одна літня пані продавала його щоліта за 50 грн/кг. З початку повномасштабного не бачила її, сподіваюся, жива.
Батат беру в форі чи новусі. У форі осьо була акція - замість 120 грн - 90.
Ми любимо пекти і зверху твердий сир, сметану, зелень. Смакота.
Как_б_не_так
• 11 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Дякую за рецепт
Неместная Я• 11 ноября 2023
купила, запекла, съела сама, никому в семье не зашел, да и мне тоже, выбросить жалко было, дорогой. Просто сладкая картошко-тыква.
Йосип_молодий• 11 ноября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Мені смак картоплі , яка змерзла. Не сподобалося
Це ви про топінамбур пишете)
Батат схожий на гарбуз.
Йосип_молодий• 11 ноября 2023
Чаще всего запекаю батат целым. Ну чуть надрезов делаю, чтоб не лопнул.
Готовый разрезаю пополам и полностью почистить, туда кусочки сливочного масла, крупная соль, мелко нарубленная петрушка.
Или любой сыр. С ним отлично сочетается.
Еще очень вкусные деруны. Только батат или 50/50 с картошкой.
Пиши-пропало• 11 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Як солодка картопля. Найбільш прикольно запікати
ужас, я один раз сварила перемороженную картошку (не знала, что она такая), выкинула все пюре. Она была именно сладкая и гаже я не пробовала ничего.....
Пиши-пропало• 11 ноября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
мед??? она и так сладкая, еще и меда туда??
Ластовиння• 11 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Тут як раз таки прикол що заграничний батат щось там 80-120 за кг.
А на городі росте собі як сорняк
Скільки ви ним займаєтесь? Складно назвати пророщування й посадку як ’сорняк’. Зазвичай топінабур не такий вибагливий. А батат з клубнями по 300&500 грам вимерзає
Ластовиння• 11 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Так там разные сорта есть. Есть сладкие, есть несладкие.
Фіолетовий смачний)
Ластовиння• 11 ноября 2023
Є багато сортів батату, що вирощують в Україні. Не скажу, що ’сорняк*, ділити росточки, вчасно зволожувати рри проростанні ще та морока. Смак теж різний. Є кормові сорти, є більш цукристі. Батат цінний своїм складом.
Стопясят раз обсуждала• 11 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Мне слишком сладко. Не, я по картофанчику.
Мы тож не заценили.
Дети подростки попросили попробовать купить,мол блогеры едят и вкуснятина,ага хренушки,попробовали и выбросили, сказали лучше картоху жарь.
Оно толи морковь толи гарбуз, только в 10 раз дороже, короче фігня для нас.
Стопясят раз обсуждала• 11 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мені він печена морква/кабак, нічого особливого
Оооо,я не одна що то типу морква чи кабак, тільки коштує в 10 разів дорожче
Стопясят раз обсуждала• 11 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Я его ни разу не пробовала, не знаю как готовить, потому мимо прохожу. Надо все ж одну бататину на пробу взять, хоть понимать что оно такое)
Я тож слава богу одну купила,они здоровые на 45 грн,вышло,но нам фігня,запекала в духовке со специями и маслом,ну попробовали, теперь не хочеться.
Авокадо обожаем все.