’Нам потрібна нова архітектура європейської безпеки, в якій Україна буде в самому серці НАТО’
Колишній генсек НАТО пропонує прийняти Україну до Альянсу - але щоб стаття 5 Вашингтонського договору не поширювалась на окуповані Росією території.
pravda.com.ua
Ексгенсек НАТО пропонує прийняти Україну в Альянс без гарантій для окупованих територій
pravda.com.ua
Ответ дляFilomena
Окрім зруйнованого у нас ще є кредити.
Хто це буде оплачувати?
Маловірогідно, що тих заморожених активів вистачить.
Хто це буде оплачувати?
Удалено администрацией...
Ответ дляAnonimka ya
Очередные вбросы говорящих голов пуйла. У меня ощущение что он полмира за яйца держит и они поют
Так у него денег больше чем у 100 Масков...просто это невозможно отследить с доказательствами.Если он влиял на выборы в Штатах,трамп его собачка,война в Израиле им режиссируется...мы потом все узнаем.
Ответ дляЧашечка кофе
Да ви що? А нагадайте, будь ласка, як там Північна Корея?
Зрозуміло навіщо ви цю статтю принесли
Удалено администрацией...
Lady Luck 99• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
А что с Финляндией? Рашка сюда пусть только попробует сунуться, они так по зубам получат, знают это поэтому и не лезут
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Щось вас не туди несе. Що значить не наші люди? Ви охреніли? А хто наші? Чи ті львів´яни (не хочу образити це образ а не конкретика) що сидять закордоном бо там ’безпечно’ більше українці чим краматорсані які кожен день чують як ракети літять?
Харе тут займатися колабораціонізмом люба пані.
Ответ дляFilomena
Як це не наші?
А якщо ви завтра «не нашою» опинитеся?
Сюр(
А якщо ви завтра «не нашою» опинитеся?
Сюр(
Удалено администрацией...
Ответ дляavicber
Та шо ви таке кажете? Серйозно? Які населенні пункти рашка за останні 2 тижня взяла? Друга армія світу другий рік бахмут не може взяти.
Питання не в тому,що вона щось ’взяла’,а в тому,що немає ресурсу наступати ні рашистам,ні ЗСУ.Це окопна війна на виснаження,як в 1 світову.В перспективі 5 років наші союзники нас забудуть,а раша буде копити сили для реваншу і попре знову 100%.
Ответ дляYAINNA
О...доречі про маска... Від чергове інтерв´ю дав, в своєму стилю. По типу що треба ’договариваца’ та бідних руських хлопчиків які вимушені воювати та сидіти в окопах...
Ответ дляavicber
Портиков не один раз говорил о том что это лучший вариант: дать нам приглашение (не членство) с гарантиями для подконтрольных территорий. Возможно он прав. По крайней мере это не даст рашке новые территории захватывать. И не помешает нашим возвращать наши.
Портніков розумний чоловік. Я з початку війни його слухала, потім закинула. Саме він останні тижні пепед війною кричав на всіх каналах що от от війна почнеться.
І взагалі я б за нього голосувала на наступних виборах
Ирина-bbd0• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Напомните.какой сегодня срок за призывы к нарушению территориальной целостности Украины?
Anonimka ya• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Раша в любом варианте не остановится, если мы ее не остановим. И воевать с ней, кроме нас никто не будет.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Знаєте, або ви матрьошка, або ви начиталися заголовків а сам текст не читали.
Ответ дляLady Luck 99
Карелія-це територія Фінляндії,якщо ви не в курсі.В фінську війну 100 років тому вони поступилися територією,але зберегли свою державу,а не стали черговою ’ республікою’ срср,як Сталін мріяв.
А от УНР втратила незалежність,пережила репресії і голодомори,втративши не меньше 20млн.вбитими за час радянської окупації.
Ответ дляРойЛеля
Він сказав що буде болотуватися в європарламент.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Фіни поступилися територією та стали на сторону Гітлера, тому що сподівалися відвоювати назад території. Ну це якщо заглибитися в історію. А не тільки зміст книжки читати.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...