’Нам потрібна нова архітектура європейської безпеки, в якій Україна буде в самому серці НАТО’
Колишній генсек НАТО пропонує прийняти Україну до Альянсу - але щоб стаття 5 Вашингтонського договору не поширювалась на окуповані Росією території.
pravda.com.ua
Ексгенсек НАТО пропонує прийняти Україну в Альянс без гарантій для окупованих територій
pravda.com.ua
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Сидить людина у річницю звільнення Херсону після 9-місячної окупації, що є прикладом нескореності, сили і відданості, і вирішує як віддати частину України рашистам, хто українець, а хто ні, кого покинути на призволяще окупантам, які землі їм ще подати у жертву разом з людьми..
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Anonimka ya• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я розумію ваш біль, але пропонуєте пожертвувать чиїмось чоловіком, сином, братом, татом? По іншому не буде. Щоб звільнить ваше місто кожному з нас треба віддать життя когось з рідних.
Вибачте, але я не згодна
А если пожертвуем городом , то настанет мир и все будут живы и счастливы ?
Vlada-Maria• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Тоже слабо верю.
Но например я слабо верила что Евросоюз одобрит приглашение Украины в ЕС. А ведь да. Понятно,от приглашения до членства может пройти и 30 лет как в случае с Турцией. Но как бы то ни было это сигнал рашке, что мир считает что Украина была есть и будет суверенным государством.
а то ніби кацапня на якісь сигнали увагу звертала...
Ответ дляРойЛеля
Вибачте, але я не згодна
Це не вам, на щастя вирішувати.
І якщо бути чесними, то запитайте тих синів братів та батьків що зараз в окопах: а давайте віддамо нах ті території?
І послухайте уважно їх відповідь! Тільки вату з вух спочатку достаньте.
Ответ дляseami
Удалено администрацией...
ДевочкаКрасавица• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
А Краматорск разве оккупирован?
Ответ дляowl62
Ви мали на увазі ’путін спасі от бандеровцев’?
Багато чого мала на увазі.
Мою великий особистий досвід і досвід моїх рідних і знайомих в цьому питанні.
Lady Luck 99• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Карелія-це територія Фінляндії,якщо ви не в курсі.В фінську війну 100 років тому вони поступилися територією,але зберегли свою державу,а не стали черговою ’ республікою’ срср,як Сталін мріяв.
А от УНР втратила незалежність,пережила репресії і голодомори,втративши не меньше 20млн.вбитими за час радянської окупації.
Дякую, не в курсі була про Карелію, загуглила. Падли все життя займалися тим, що окупували чужі території. Чому це найбільша країна у світі? тому що окупацією займалися вічно
Ответ дляAnonimka ya
Раша в любом варианте не остановится, если мы ее не остановим. И воевать с ней, кроме нас никто не будет.
Але,якщо Україна стане членом НАТО, воювати буде легше.
Vlada-Maria• 11 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Про це вже не раз говорили. Навіть Портников каже, що це кращий варіант і реальні гарантії для України від подальших нападів росії
єдина реальна гарантія від нападів росії - це розвал росії
Ответ дляavicber
Це не вам, на щастя вирішувати.
Оті, що в окопах, не хочуть просидіти там ще пару років і гнисти заживо, а потім догнивати в сирій землі.
Запхніть собі вату, розпоряжатися чужими життями добре, але не варто
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Вы что маленький ребенок?Не понимаете,что есть реальные вещи и нереальные.Сравните наши рамеры и их,притом что у нас ничего своего нет,все все нам дают и оружие и деньги.Надо это как то принять в своей голове и жить дальше,переехать..ну а что еще? Если рядом любящая и здоровая семья-это вот счастье и не важно где жить.А вот если погибают сын или муж,то нахрена вообще сдались эти земли,города,страны..ничего не надо будет.Кто то раком заболевает,умирает...они тоже не хотят,но такова реальность и хочешь не хочешь,а от тебя ничего не зависит(((
Anonimka ya• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ха-ха-ха. А нас кто-то туда берет?
Это только кацапня прощупывает почву , как сильно нам больно и на что мы готовы.
За этим и темы такие создаются.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Питання не в тому,що вона щось ’взяла’,а в тому,що немає ресурсу наступати ні рашистам,ні ЗСУ.Це окопна війна на виснаження,як в 1 світову.В перспективі 5 років наші союзники нас забудуть,а раша буде копити сили для реваншу і попре знову 100%.
Пам*ятаєте, чим закінчилась 1 світова війна для російської імперії ? Жовтневою революцією...
Ответ дляYAINNA
Порівняйте Фінляндію та СРСР.
Ответ дляavicber
Фіни поступилися територією та стали на сторону Гітлера, тому що сподівалися відвоювати назад території. Ну це якщо заглибитися в історію. А не тільки зміст книжки читати.
Між фінською війною і
2 світовою пройшли РОКИ.
УПА теж стала на сторону Гітлера з тих же міркувань,і я їх не засуджую.Бо про справжнє обличчя нацизма в 39 мало хто знав,а от червоний терор вже був добре відомим.
2 світовою пройшли РОКИ.
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
Ответ дляL-i-s-a-92af
Між фінською війною і
2 світовою пройшли РОКИ.
Серйозно?
Радянська фінська була в 1939-1940 роках
2 світова почалась 1 вересня 1939