L-i-s-a-92af• 11 ноября 2023

Альянс без гарантій для окупованих територій

’Нам потрібна нова архітектура європейської безпеки, в якій Україна буде в самому серці НАТО’

Колишній генсек НАТО пропонує прийняти Україну до Альянсу - але щоб стаття 5 Вашингтонського договору не поширювалась на окуповані Росією території.

pravda.com.ua

Ексгенсек НАТО пропонує прийняти Україну в Альянс без гарантій для окупованих територій
seami• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Сидить людина у річницю звільнення Херсону після 9-місячної окупації, що є прикладом нескореності, сили і відданості, і вирішує як віддати частину України рашистам, хто українець, а хто ні, кого покинути на призволяще окупантам, які землі їм ще подати у жертву разом з людьми..
Чашечка кофе• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Матрешка))/ чергова
І так швидко спалилася
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Anonimka ya• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я розумію ваш біль, але пропонуєте пожертвувать чиїмось чоловіком, сином, братом, татом? По іншому не буде. Щоб звільнить ваше місто кожному з нас треба віддать життя когось з рідних.
Вибачте, але я не згодна
А если пожертвуем городом , то настанет мир и все будут живы и счастливы ?
Vlada-Maria• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Тоже слабо верю.
Но например я слабо верила что Евросоюз одобрит приглашение Украины в ЕС. А ведь да. Понятно,от приглашения до членства может пройти и 30 лет как в случае с Турцией. Но как бы то ни было это сигнал рашке, что мир считает что Украина была есть и будет суверенным государством.
а то ніби кацапня на якісь сигнали увагу звертала...
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Вибачте, але я не згодна
Це не вам, на щастя вирішувати.
І якщо бути чесними, то запитайте тих синів братів та батьків що зараз в окопах: а давайте віддамо нах ті території?
І послухайте уважно їх відповідь! Тільки вату з вух спочатку достаньте.
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляseami
Удалено администрацией...
vikohka• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Вибачте, але я не згодна
а, кто вашe согласиe спрашиваeт?
ДевочкаКрасавица• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
А Краматорск разве оккупирован?
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляowl62
Ви мали на увазі ’путін спасі от бандеровцев’?
Багато чого мала на увазі.
Мою великий особистий досвід і досвід моїх рідних і знайомих в цьому питанні.
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А Краматорск разве оккупирован?
Ну так автор предлагает отдать всю луганскую, донецкую, херсонскую и запорожскую область рашке.
Lady Luck 99• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Карелія-це територія Фінляндії,якщо ви не в курсі.В фінську війну 100 років тому вони поступилися територією,але зберегли свою державу,а не стали черговою ’ республікою’ срср,як Сталін мріяв.
А от УНР втратила незалежність,пережила репресії і голодомори,втративши не меньше 20млн.вбитими за час радянської окупації.
Дякую, не в курсі була про Карелію, загуглила. Падли все життя займалися тим, що окупували чужі території. Чому це найбільша країна у світі? тому що окупацією займалися вічно
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляAnonimka ya
Раша в любом варианте не остановится, если мы ее не остановим. И воевать с ней, кроме нас никто не будет.
Але,якщо Україна стане членом НАТО, воювати буде легше.
РойЛеля• 11 ноября 2023
Ответ дляAnonimka ya
Ви нитку розмови прослідковували?
Шеллар• 11 ноября 2023
Бла-бла-бла.... ніхто нас туди не візьме.
НАТО і зараз робить вигляд, що ракети кацапські, які залітають на їх території, то листя вітром занесло, а тут візьмуть? Угу, доженуть і ще раз запросять.
avicber• 11 ноября 2023
Ну и ещё один момент: наши желания, желания Европы, США и пр не имеют значения, ТК путя не хочет никаких переговоров.
Для раши любые переговоры это уступки, а любые уступки это поражение.
Vlada-Maria• 11 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Про це вже не раз говорили. Навіть Портников каже, що це кращий варіант і реальні гарантії для України від подальших нападів росії
єдина реальна гарантія від нападів росії - це розвал росії
seami• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Автор пропонує віддати не тільки області, але й людей, бо вони «не українці» тепер тільки тому, що опинилися в окупації.
РойЛеля• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Це не вам, на щастя вирішувати.
Оті, що в окопах, не хочуть просидіти там ще пару років і гнисти заживо, а потім догнивати в сирій землі.
Запхніть собі вату, розпоряжатися чужими життями добре, але не варто
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Це взагалі із розряду мрій про рожевих поні... Нажаль
YAINNA• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Вы что маленький ребенок?Не понимаете,что есть реальные вещи и нереальные.Сравните наши рамеры и их,притом что у нас ничего своего нет,все все нам дают и оружие и деньги.Надо это как то принять в своей голове и жить дальше,переехать..ну а что еще? Если рядом любящая и здоровая семья-это вот счастье и не важно где жить.А вот если погибают сын или муж,то нахрена вообще сдались эти земли,города,страны..ничего не надо будет.Кто то раком заболевает,умирает...они тоже не хотят,но такова реальность и хочешь не хочешь,а от тебя ничего не зависит(((
Anonimka ya• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ха-ха-ха. А нас кто-то туда берет?
Это только кацапня прощупывает почву , как сильно нам больно и на что мы готовы.
За этим и темы такие создаются.
owl62• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Питання не в тому,що вона щось ’взяла’,а в тому,що немає ресурсу наступати ні рашистам,ні ЗСУ.Це окопна війна на виснаження,як в 1 світову.В перспективі 5 років наші союзники нас забудуть,а раша буде копити сили для реваншу і попре знову 100%.
Пам*ятаєте, чим закінчилась 1 світова війна для російської імперії ? Жовтневою революцією...
Вера• 11 ноября 2023
Эта тема вообще не новая. Арестович ещё когда был у Фейгина об этом вещал, пол года назад уж точно.
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляYAINNA
Порівняйте Фінляндію та СРСР.
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Фіни поступилися територією та стали на сторону Гітлера, тому що сподівалися відвоювати назад території. Ну це якщо заглибитися в історію. А не тільки зміст книжки читати.
Між фінською війною і
2 світовою пройшли РОКИ.
УПА теж стала на сторону Гітлера з тих же міркувань,і я їх не засуджую.Бо про справжнє обличчя нацизма в 39 мало хто знав,а от червоний терор вже був добре відомим.
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляowl62
YAINNA• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Порівняйте Фінляндію та СРСР.
Они тоже потеряли тогда часть своей земли
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Між фінською війною і
2 світовою пройшли РОКИ.
Серйозно?
Радянська фінська була в 1939-1940 роках
2 світова почалась 1 вересня 1939