L-i-s-a-92af• 11 ноября 2023

Альянс без гарантій для окупованих територій

’Нам потрібна нова архітектура європейської безпеки, в якій Україна буде в самому серці НАТО’

Колишній генсек НАТО пропонує прийняти Україну до Альянсу - але щоб стаття 5 Вашингтонського договору не поширювалась на окуповані Росією території.

pravda.com.ua

Ексгенсек НАТО пропонує прийняти Україну в Альянс без гарантій для окупованих територій
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Між фінською війною і
2 світовою пройшли РОКИ.
УПА теж стала на сторону Гітлера з тих же міркувань,і я їх не засуджую.Бо про справжнє обличчя нацизма в 39 мало хто знав,а от червоний терор вже був добре відомим.
Про УПА теж не зовсім вірно.
РойЛеля• 11 ноября 2023
Ответ дляvikohka
а, кто вашe согласиe спрашиваeт?
Удалено администрацией...
Басина• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Нет. Это не помешает нам отвоевывать наши территории.
Тільки якими ресурсами?
Манула• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Портніков розумний чоловік. Я з початку війни його слухала, потім закинула. Саме він останні тижні пепед війною кричав на всіх каналах що от от війна почнеться.
І взагалі я б за нього голосувала на наступних виборах
Він не раз заявляв, що не політик і не хоче балотуватися ні в парламент, ні в президенти. В одному із нещодавніх ефірів, після того як Европарламент рекомендував розпочати переговори про вступ України до ЄС, говорив, що мріє бути депутатом Європарламенту від України
Isidda• 11 ноября 2023
Ой,я уже наслушалась и Киев за три дня,и Берлин за недельку,и Одессу с Харьковом ,Днепром и Николаевом за полдня,а по факту тупая русня продвинулась аж на 20-30км за год!А мы на 20 вперед тоже,и огромные потери и у них(Слава Богу),и то благодаря пригожину,и у нас,к сожалению...О каких пабедах тупорылым русским уже мечтать?
Vlada-Maria• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Це взагалі із розряду мрій про рожевих поні... Нажаль
не мрій, і цивілізований світ нарешті до розуміння цього, схоже, доходить. Я ще пам’ятаю, як нам у 87-му Погребняк (секретар Львіського обкому КПСС) показував долоню і регочучи казав ’тоді союз розвалиться і буде вам самостійна Україна, як на цій долоні борода виросте’
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Це не вам, на щастя вирішувати.
І якщо бути чесними, то запитайте тих синів братів та батьків що зараз в окопах: а давайте віддамо нах ті території?
І послухайте уважно їх відповідь! Тільки вату з вух спочатку достаньте.
Вони сидять в окопах там,щоб лінія фронту не проходила тут,а не тому,що той Бахмут чи Авдіївка так дорогі серцю.
LudaSHS• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Ну и ещё один момент: наши желания, желания Европы, США и пр не имеют значения, ТК путя не хочет никаких переговоров.
Для раши любые переговоры это уступки, а любые уступки это поражение.
Да
Для пуйло - это слабость, это его психология подворотни Петербурга, или пацан или прогнулся. и на данный момент он видит профит в позиционной окопной выматующей войне. Его режиму выгодно.
Вообще много мифов и иллюзий, иллюзия, что путин сейчас просит переговоры, иллюзии, что Украина отказывается от переговоров.
Единственное, судя по кускам инфы - у путина нет ресурсов нападать и двигать фронт, кроме мяса. Поэтому сейчас военку собирают его послы по Бразилиям, Армениям, Египтам.
А вот передышка нужна - копить. Это ж всем понятно.
Тут играть в строгие договорные отношения с путиным - есть возможность получить писульку, типа будапешсткого.
И что нато? Это 5 параграф? Или это договорное чтото как типа безопасность.
До сих пор Запад пробует петлять между кризисами, стратегически он и не имеет плана, вроде как и развала раши не хочет, и вроде видит угрозу от них - ядерка и продажа технологмй террористам.
Понятия нет , что делать в ситуации, и что такое будет поражение тут для раши.
vikohka• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
дeшeвый трюк. я с 12 года здeсь. живу в Дneпрe.
owl62• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Хто думав, що такий великий і могутній радянський союз розвалиться
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Ну так автор предлагает отдать всю луганскую, донецкую, херсонскую и запорожскую область рашке.
Херсонську і Запоріжжя треба намагатися повернути щосили,наскільки це можливо.
Vlada-Maria• 11 ноября 2023
Ответ дляМанула
не пустять його туди зелені гниди, згадайте останні вибори з тамадою
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
єдина реальна гарантія від нападів росії - це розвал росії
Це 100%,але будемо реалістами,ЖОДНА країна( крім нас )не бажає розвалу росії
Piracanta• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Та шо ви таке кажете? Серйозно? Які населенні пункти рашка за останні 2 тижня взяла? Друга армія світу другий рік бахмут не може взяти.
Бахмут?
Isidda• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Договорятся,вернут аж бегом,если не хотят с Крыма и Донецка второй Бахмут.Пока можно и так завершить войну,а там и до 91 года все вернем.Нужно время и оружие.Сами понимаете-не дадут,с палками мы дальше не попрем.
Valentina shop2020• 11 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Тут все прекрасно, окрім..
За чиї гроші відновлювати зруйноване?
Яким чином повернути людей з окупації на підконтрольну територію? Куди їх поселити?
Ви чули що білова сказала щодо хлопчини якому повістку в 17 років видали?
- у нас нет украинских детей, у нас есть граждане россии.
Прочитала,что и у нас повестки будут давать в 17,а возможно и в 16
Мы далеко от них не уходим
avicber• 11 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Бахмут?
Другий рік беруть.
Vlada-Maria• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
долоню теж будете показувати і про бороду на ній розказувати?
Marinka152• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Щось вас не туди несе. Що значить не наші люди? Ви охреніли? А хто наші? Чи ті львів´яни (не хочу образити це образ а не конкретика) що сидять закордоном бо там ’безпечно’ більше українці чим краматорсані які кожен день чують як ракети літять?
Харе тут займатися колабораціонізмом люба пані.
А може’ харе ’ лозунгами людям в очі тикати. Бо просто подумати логічно про елементарні речі дуже важко?
Коли цей п.@# .ц почався діткам в Донецьку було по 7-8 років, а зараз це повнолітні громадяни невідомо якої країни з сумнівними паспортами раші! Вони слова українського не чули, вони повністю сформовані люди. і це без жодного впливу України. Ким українці будуть в їх розумінні, коли місцевим потрібно буде міняти паспорт?! Це патова ситуація для нас , час зіграв на користь раші ! Це потрібно усвідомити кожному, бо від цього і рішення залежать, і ціна, яку готові українці платити за те задзеркалля !
Piracanta• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Другий рік беруть.
Хіба?
vikohka• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
я nикого nикуда ne отправляла, сыn сам пошeл. и, ne можeтe вы зnать, как всe закоnчится.
Еленнн• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Послушайте Плотникова. Очень грамотный дядька
ну це ж ще потім думати прийдеться..
...у нас цього не люблять. - ми країна простих рішень.
Filomena• 11 ноября 2023
Ответ дляValentina shop2020
Мы далеко от них не уходим
Де прочитали?
Ruovet• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Він сказав що буде болотуватися в європарламент.
То в Европарламенте ещё не знают о его нетолерантности к ЛГБТ.
На геев орет и уродами их обзывает во время секса с ними.
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляowl62
Пам*ятаєте, чим закінчилась 1 світова війна для російської імперії ? Жовтневою революцією...
Поки ми дочекаємомя в них революції,то в нас пів-України залишиться.
Рашку можна було б завалити економічно,повним ембарго з боку ЄС,США,Канади і Японії,наприклад.
Але ніхто цього робити не хоче,нажаль.
Valentina shop2020• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Ну что они с него сделали?
автор L-i-s-a-92af • 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Порівняйте Фінляндію та СРСР.
Так Фінляндія відмовилась від своєї території Карелії,аби лише в совок не втрапити.
Isidda• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы правы.И наших парней с плена.Вот пусть вернут
Элочка LA• 11 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Та ви що?
А в моїй було. Уявляєте.
І ніхто не питав чиї ви.
А заїхали на танках з автоматами.
когда это в Виницкой области были танки с автоматами?
Filomena• 11 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
Будемо знайомитися ближче? Чи нащо воно мені?)