Як ухурделю• 12 ноября 2023

Как качество кожи вашего лица? Гладкое, чистые поры? сильно ли над ним паритесь?

Міряно-переміряно• 12 ноября 2023
Сильно парюсь. Качество кожи среднее, если б не парилась- было бы ужасное, у меня акне.
я прям очень завидую подруге с идеально гладкой кожей. у нее даже пор не видно
автор Як ухурделю • 12 ноября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
а что подруга с ним делает?
Міряно-переміряно• 12 ноября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
а что подруга с ним делает?
Ничего. Ну как ничего, у нее есть умывалка, увлажняющий крем, конечно, но она вообще не парится - купит рандомно что то в еве и все. у нее всегда просто была такая кожа.
Роздратована шкіра• 12 ноября 2023
У меня кожа не очень, тонирую ВВ-кремом, а что я могу с ней сделать
В танке• 12 ноября 2023
Сама шкіра прекрасна, а от з птозом не все так просто
автор Як ухурделю • 12 ноября 2023
Ответ дляВ танке
А що ви робите щоб шкіра була прекрасна?
Сосиска_Втесте• 12 ноября 2023
У меня прыщи, черные точки. Косметолог назначила уход. Пользуюсь. Вроде стало немного лучше.
В танке• 12 ноября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Догляд. Все за розкладом і послідовно. Зараз в екзотичній краіні 2 роки, важко, погана вода, їдке сонце. Тільки шкірою й займаюсь.
Спішу - перекидаюсь• 12 ноября 2023
Не парюсь - якісний сон, відсутність стресу і мінімальний догляд. В 42 виглядаю краще ровесниць які не вилазять від косметолога.
Але в мене генетика добра
автор Як ухурделю • 12 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Але в мене генетика добра
а покажите кожу без фильтров
автор Як ухурделю • 12 ноября 2023
Ответ дляВ танке
А в якій країні , цікаво
В танке• 12 ноября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
А в якій країні , цікаво
Кіпр
к.Буланова• 12 ноября 2023
Розацеа(((
Неробименінерви• 12 ноября 2023
Немає грошей на догляд. Вмиваюся гелем для душа і все. За час війни моя жирна пориста шкіра перетворилася на пергамент з тією ж кількістю жиру. Нещодавно пробник крему нанесла, так шкіра моментально його ’випила’. Настільки вже серйозне зневоднення. А мені 39, і догляду шкіра потребує особливо вже. Під очима теж катастрофа, дуже пересушена шкіра
Карапулька• 12 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Вам не хватает денег на увлажняющий крем из Евы? Самое простое увлажнение и до 100-200 грн. можно купить, и не будет пергамента. Так и пишите - лень.
Да Щас же• 12 ноября 2023
В мене пори дуже видно. Не переживаю, всеодно нічого з ними зробити не можна. Такий тип шкіри, ну не пощастило
Неробименінерви• 12 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
Я не мажу на себя все подряд. Только испорчу кожу. Или качественной косметикой с хорошим составом (это в приоритете), или ничем. Мне только на крем не меньше 1000 грн нужно, и то не уложиться сейчас в эту сумму.
Карапулька• 12 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Вы уже испортили - отсутствием какого-либо ухода. И в вашем возрасте это уже может быть необратимо - улучшить ситуацию можно, но нанесенный вред до конца не исправить. Ничему жизнь не учит. Продолжайте в том же духе.
ОливьЕЖечка• 12 ноября 2023
Ответ дляВ танке
Щодо води, перекип´ячуйте її, і вмивайтесь нею, або простою питною. Я вже так багато років роблю. Наприклад, після душу, ополіскуйте перекипяченою.
ОливьЕЖечка• 12 ноября 2023
Ответ дляВ танке
Кіпр
Яким спф користуєтесь?
ОливьЕЖечка• 12 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
В мене теж з порами біда. Пілінги на регулярній основі роблять дива
Прикуси Язика• 12 ноября 2023
Я собой редко бываю довольна) за кожей слежу фанатично. Вчера увидела себя на видео со стороны и так приятно было, что хорошо выгляжу) не зря я так парюсь)
В танке• 12 ноября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Яким спф користуєтесь?
Спф 50, різні бренди: еуцерін, фармацеріс, грецькі місцеві, біелінда (польс) у поєднанні з постійним зволоженням.
З листопада почала ретинол, медік8 двічі на тиждень.
В танке• 12 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Боже, як боляче чути за українок( Мені теж 39. Із масмаркету можу порадити евелін та біелінда (польс. бренд) з недорогих, але з ефектом професійного догляду. Умивання+тонік+сиворотка+крем. Уникайте кислот якщо зневоднення. Насотайте гіалуронкою, живленням, потім можна кислотами вирівняти тон і прибрати пігментацію.
В танке• 12 ноября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Так, робила. Але все одно тонік, він прибирає недоліки води.
В танке• 12 ноября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
а что подруга с ним делает?
В мене пішлі всі прищики коли змінила харчування. Сама не очікувала
В танке• 12 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Ось бачу біелінда вже є в Україні. Раніше замовляла на мейкапі і бачила деякі позиціі в Єві.
Ось така сироватка дуже не погана, 375 грн