ЗабежАЛОЧКА• 12 ноября 2023
Какой самый грязный и самый чистый город в Украине?
Живу в Кривом Роге и казалось всегда, что грязнее города нет.
Хотела бы сменить место жительства в город почище и безопаснее естественно.
Что посоветуете?
Все і одразу• 12 ноября 2023
Брат мій вважав Запоріжжя дуже брудним містом. Хотів переїхати, бо казав, що дихати важко йому там.
Чисто зазвичай в великих містах в центрі, а провулками і заокулками - то зовсім може бути ін картина. Львів брудний, колись побачила ті смітники, бруд...картинка моя гарних будівель була затьмарена, Харків теж такий красивий, а в районі де живуть мешканці - не оч...Київ...ніколи не забуду щурів на станції Лісова, поки чекала маршрутку на Бровари...і ті смітники і щуряки як коти...
Злива інформації• 12 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
И Вам добрый вечер.
Я ещё в обед из темы вышла, послушала советы. Смотрю тема до сих пор не утихает.
Просто перестаньте это говнецо разносить и тема заглохнет
Шановна,це був мій перший допис, просто закрийте тему
ЗабежАЛОЧКА
• 12 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
А я могу её закрыть?
Сосиска_Втесте• 12 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я думала на крайний случай туда)
Когда училась в Днепре в институте мои одногрупники смеялись с Кривого Рога, почему-то тогда считалось что в Днепре чище
В Днепре чище было
А сейчас никто не знает, хотя тут и не плохо.
Если вам западную, рассмотрите Львов
Сосиска_Втесте• 12 ноября 2023
Ответ длязаварний look
Самый чистый однозначно наш. Даже сейчас, во время войны. Даже в 22 году, когда все вокруг взрывалось и грохотало, дворники дорожки песочком посыпали и мусор вывозился. А парки, скверы, цветы. Стоит ли во время войны тратить огромные деньги и вылизывать все до блеска это другой вопрос. Но глазу приятно, если бы еще не руины на каждом шагу. Многое из разрушенного будет востанавливаться только после завершения боевых действий, и это логично, город приграничный.
Эээээ
Только не пишите, что Мариуполь
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Вы были в новом зоопарке? В Харькове
А ви були в Тайгані?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Вам аби сперечатися, ніякої самостійні у України у складі СРСР не було, а у складових Австро-Угорщини були значні права
Це не аби сперечатись. Це Конституції УРСР
Відкрийте і почитайте. Вони всі в доступі.
Чи ви не розумієте слів офіційно і юридично?
Люблю пиво• 13 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А я могу её закрыть?
Звичайно, тільки ви не хочете
Щаслива 832• 13 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
Да, ещё была в Кременчуге и небольшом городке недалеко, Горишние Плавни... Очень уютно. Но по большей части это все для тех у кого нет проблем с работой, либо она удаленная.
В Кременчуге завод нефтехимик и сталь завод такие выбросы дают, что совсем неуютно
ЗавЛабСнаб• 13 ноября 2023
Ответ дляКузякин
Снова пришла не совсем умная женщина и обгадила Харьков. Какая мерзость, тьфу
Это реакция на Эйфик, которая во всех темах виртуозно гадит и оскорбляет все города Украины кроме Харькова. И не только в этой теме
БоВжеВільна• 13 ноября 2023
Ответ дляКонтрольница
Я. Без жартів. Відрядженнь багато і люблю подорожувати країною.
Ви крута! От ваша думка дійсно цікава.
Люблю пиво• 13 ноября 2023
Ответ дляКузякин
Вы бегаете и обсыраете Харьков в каждой теме. Не устали?
Якщо ви не в змозі адекватно сприймати об´єктивну думку інших, це зовсім не мої проблеми.
Люблю пиво• 13 ноября 2023
Ответ дляКузякин
За радянських часів столичний Харків далі розбудовувався інтенсивніше від інших міст. Новим центром Харкова стала площа Дзержинського з комплексом будівель Держпрому (1925—1929; архітекти С. Серафімов, С. Кравець і М. Фельчер). На площі Повстання 1933—1938 постав палац культури електро-мех. зав. (будинок Червонозаводського театру з фресками М. Бойчука, В. Седляра й І. Падалки, пізніше знищеними); 1930—1934 збудовано кол. будинок проектів (нині університетський) та кол. будинок кооперації. Тоді ж збудовано нові та реконструйовано ряд старих зав.; закладено житлові комплекси «Новий побут», «Червоний промінь» і студентське м-ко. Тоді ж таки продовжено трамвайні лінії, впроваджено автобуси і тролейбуси. Після відбудови зруйнованої не так за війни, як за революції промисловості почалася прискорена індустріалізація Харкова. 1931 дав першу продукцію Харківський тракторний зав., згодом верстатобудів. (1933), турбінний (1934) та ін. Збільшили продукцію довоєнні: електромех., металообробний, траспортного машинобудування та ін. зав. 1930 почала діяти Харківська районна електростанція, що давала електроенергію підприємствам м. Одночасно з новими забудовами Харкова руйновано також іст.-культ. споруди. У 1930-х pp. зруйновано Миколаївський собор (УАПЦ), церкви — Мироносицьку, Дмитріївську та Різдва Христового (церква-фортеця з козачих часів) та ін.
Факт того, що Харків був столицею України, помітно позначився на українізації міста. Щойно розгром української культури в 1930-х pp., голод, чистки і перенесення столиці до Києва (1934) змінили становище Харкова, і він значно втратив з свого укр. характеру кін. 20-х — поч. 30-х pp.
Люблю пиво• 13 ноября 2023
Ответ дляКузякин
Чи можливо не за часів ссср, Харків набув того вигляду, яким ми зараз його бачимо? Навіть харків´яни, розумні харків´яни , це підтверджують.
Контрольница• 13 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Ви крута! От ваша думка дійсно цікава.
Так то мої вподобання)) мені подобаються деякі забруднені і промислові міста, типу Запоріжжя. Жити там я би не хотіла, а от на кілька днів приїжджати подобається. Ще Житомир зачепив чимось. Чугуїв.
Люблю пиво• 13 ноября 2023
Ответ дляКузякин
Не ’совсем умная женщина´ обгадила всі інші міста України , мерзость, тьфу. харків´янка до речі
Луноходик_Ик• 13 ноября 2023
Ответ дляМалая еще та
Не хотели, но зачем-то обидели ? странно, с какой целью ?
Возможно,потому что высказала СВОЕ ощущение. У кого -то другое,это нормально. Ещё мне не понравились Черновцы,которые нравятся здесь всем. Зато понравился Ивано-Франковск,но я там давно была ,возможно,изменился. Не могу ничего сказать за Львов-не пойму,зашёл он мне или нет-вроде бы старый центр,все хорошо,но такое впечатление,что это искусственно все,для туристов атмосфера, как на продажу ...