КарамбОлька• 12 ноября 2023
Порадьте смачне масло???
Купляю Молокія або Богодухівське ,може є смачніше?
Вообще не факт• 12 ноября 2023
Мені саме смачне купити домашні вершки і за 5 хвилин збити масло. Але не часто так роблю лінь. Та і діти вершки люблять їсти.
ЖенаАйтишнеГа• 12 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Любимое такое
Я навіть в випічку його не беру, маргарин
ЖенаАйтишнеГа• 12 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
Я теж так. Саме справжнє і смачне масло
Домашка• 12 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
А где покупаете домашние сливки?
Дуняша• 12 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
а чем вы взбиваете?
Мавка• 12 ноября 2023
Я теж беру вершки домашні густі і збиваю міксером. Хвилини 2 достатньо. Дуже смачне масло.
Аль де Барановна• 12 ноября 2023
Вы знаете, любое масло кроме тех что вы называете будет вкуснее. Хуже Молокии и Богодуховского наверное только Ранчо
Вообще не факт• 12 ноября 2023
Ответ дляДуняша
а чем вы взбиваете?
Руками, прямо в баночці, колотиш і все, трохи треба надібрати, щоб не повна банка була. Дуже швидко збивається масло, і ж трохи сколотин - типа водичка, як сироватка, її може ложка з банки виходить
Чарочка діда• 12 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Мені подобається волошкове поле
Очень вкусное!❤️