Астановитесь• 12 ноября 2023
Де подивитись перші сезони Дівчата Гілмор українською мовою
Може хтось теж шукав таке, бо я знаходжу тільки останні сезони українською, а перші або рос, або англ.
ПампушОК• 12 ноября 2023
Я недавно стала дивитися на Нетфліксі, так, там тільки англійською, але якщо раніше мені цей серіал здавався милим і затишний, то зараз мене просто дико бісить головна героїня своєю тупістю і інфантильністю. Його здається по 1+1 показували, я тоді до кінця не додивилась. Зараз вирішила подивитись, щоб побачити, чим закінчиться, але відчуваю, що не додивлюсь.
Пошукайте на Hurtom
Фоточки нема• 12 ноября 2023
Ответ дляПампушОК
Пошукайте на Hurtom
И Рори в конце - такая вся из себя умница, а в итоге пшик. Никакой блестящей карьеры и т.д.
ПампушОК• 12 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
я не по теме, но героини дуры бесячие. недавно пробовала смотреть - ну идиотки же. бесят.
ооо так!!!! 100%
ПампушОК• 12 ноября 2023
Ответ дляФоточки нема
ну це життєва ситуація, і вона скоріше за все письменницею хотіла б бути чи журналістом, а така кар´єра одразу не складається
Астановитесь
• 12 ноября 2023
Ответ дляЗамурмишка
А где на английском нашли? Я б пересмотрела
ой на англійській знайшла на якомусь із стрімінгових сервісів - amazon чи prime video.
але саме цей серіал дивитись не змогла, дівчата дуже багато і швидко говорять плюс теми специфічні, якісь суто локальні американські жарти, герої книг ітд. Моя англійська, на жаль, не настільки досконала, щоб на релаксі дивитись цей серіал.
барабанщица• 12 ноября 2023
Ответ дляПампушОК
Пошукайте на Hurtom
О, а мене вона одразу дратувала. Я думала, то моє сприйняття якесь не таке
Звезда в шоке• 12 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
О, да)) Я этот сериал начинала смотреть в свои 8 лет, тогда мне он нравился
ПампушОК• 12 ноября 2023
Ответ длябарабанщица
я перший раз, коли дивилась, ще дитиною була. То воно якось не так сприймалось. А зараз я дивлюсь на неї і думаю, ну блін, ну ти ж доросла тітка, ну що ти верзеш, ну що ти робиш
Замурмишка• 12 ноября 2023
Ответ дляАстановитесь
Може б з субтитрами. Один з моїх улюблених затишних приємних серіалів.
Замурмишка• 12 ноября 2023
Ответ дляФоточки нема
А мне в 4-х серийном фильме наоборот понравилось это возвращение в маленький городок, в какой-то мере повторение маминого сценария (пусть и не столь юной), и новая встреча с Джесси. Это жизнь, она не всегда складывается, как планируешь, но счастье можно найти и в малых вещах.