Наизнанку• 12 ноября 2023

Ви кажете не правду, щоб не образити рідних?

Наприклад, ситуація: батьки були в подорожі та купили дорогу ляльку доньці як презент з поїздки. Передали дитині. Вона її навіть до рук не захотіла брати. Виявилось, що їй не сподобалась вона та навіть злякала, так як вбудований датчик з голосом, лялька неприємно кричить.
Але ми сказали, що дуже сподобалась і грається нею постійно (насправді лежить десь в ящиках з іграшками). Батьки лишились задоволені, так як стільки розмов було, що обідали всі магазини в пошуках подарунків.
Треба було сказати правду? Але тоді були б образи, бо звучало так, нібито: «навіщо ви витратили стільки коштів та цю єрунду?»
Яжемать Мне можно• 12 ноября 2023
Якщо це правда яку потрібно знати, то кажу як є, щоб потім не виникло непорозумінь чи викриття брехні. Якщо ситуація як у вас, то звісно скажу, що все сподобалось, навіщо псувати тут настрій. Тим більше що від цого нічого не залежить

ША! я прийшла!• 12 ноября 2023
прежде чем что то дарить - я спросила бы совета у дочери
Потішаюся• 12 ноября 2023
Автор,вы ведёте себя странно. Вполне можно было сказать,что ребенок испугался, вы куклу спрятали и через некоторое время попробуете ещё раз ее показать
А так родители решат, что ребенку нравятся говорящие игрушки купят ещё.
ЭмчЭндЭм• 12 ноября 2023
В вашій ситуації можно було сказати, що так сподобалась, дякую і все. Навіщо додавати оце ’із рук не випускає’? Так вони справді ще одну таку ляльку куплять.
Пупуговка• 12 ноября 2023
ні. кажу лише правду.
автор Наизнанку • 12 ноября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ось і в мене така сама думка.
Не та ситуація, щоб казати, як є. Адже для нас це дрібниця, а близькі люди дійсно можуть засмутитись (навіть не можуть, а засмутяться)
автор Наизнанку • 12 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
В нас є ляльки, які говорять. Які приємно співають пісні, а в тієї дійсно противний голос та дуже гучний. Мені теж не комфортно слухати, а дитині тим паче

автор Наизнанку • 12 ноября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Було сказано не так в буквальному сенсі, а типу, що лялька на виду, дитина грається (так як запитували, чи їй цікаво чи лежить десь на шафі). А виходить так воно і є, дійсно лежить )
Железобетон• 12 ноября 2023
Конечно я бы сказала, что понравилась
Потішаюся• 12 ноября 2023
Ответ дляНаизнанку
Просто надо было об этом сказать. Одно враньё потянет за собой другое
ЭмчЭндЭм• 12 ноября 2023
Ответ дляНаизнанку
В нас була схожа ситуація, сину подарували хом´яка, що повторює слова. Він його спочатку страшенно боявся. А десь через рік став із задоволенням ним гратися. Правда а мене ніколи з часом не питали, чи грається дитина подарунком, чи ні. Подарували і все
euhunter• 12 ноября 2023
Доброго дня, я брехуха і мені це ок. Брехати мене вчила ще бабуся, бо ’нікому твоя правда непотрібна’.
Це у ваз не брехня,а смазка соціальних відносин
Анонимба• 12 ноября 2023
есть такое понятие, как ложь во спасение
да, говорю иногда
в вашем случае - мягко, на будущее, поговорите с дедушками/бабушками, что подарки, особенно дорогие, лучше все же обсуждать заранее

и все равно могут быть фейлы
Marmu• 12 ноября 2023
Так, я підбріхую) мені подруга подарувала просто так нагрівач для рук - мин зими то було дуже актуально. але він якийсь бракований виявився, відключався і не тримав. Вона його замовляла на Аліекспресі, чим би та правда кому допомогла?) я подарувала другу лампу з акумулятором, так він через тиждень змусив мене повернути її, бо вона глючила) то мені не дуже сподобалось) хоча з другого боку купила йому в іншому місці нормальну. Але реально не дуже приємно було, наче я хлам якийсь приволокла, хоча та лампа десь 1 тис коштувала