Рогнеда Карповна• 12 ноября 2023

У когось є кастрюлі з такими прорезиненими ручками?

Вони вам довго служать? Чи з часом ця резина не псується? Просто мала блендер з резиновою кнопкою, вона з часом почала липнути і розкришилася, блендер працював, а через цю кнопку довелося викинути, їх ніде немає в наявності щоб замінити, от і думаю, тримати за них здається зручно, але чи не буде з ними теж саме? При тому що ще й буде митися в посудомийці
Гола з конопель• 12 ноября 2023
Була схожа. Резина на ручках не витримала постійного миття в посудомийній машині. Але я їх обдерла й користуюся без цих резинових накладок.

Вишиванка• 12 ноября 2023
Ні, не псується ніяк. Багато років користуюся. Правда, посудомийки в мене ніколи не було і не знаю як поведе себе в ній.
Голова колгоспу• 12 ноября 2023
В мене такі кастрюлі вже років 10. На ручках ці резинки попсувалися, але в мене газова плита.
ПЛЮС-МИНУС• 12 ноября 2023
Есть такие рингель вроде. В посудомойке не мою
Гравіцапа• 12 ноября 2023
У меня Rondell с такими ручками. Им лет 15 наверное. Все отлично. Но у меня нет посудомойки, моются вручную.
ЯяяКакаджамбо• 12 ноября 2023
Так в чому проблема? Зіпсуються, то знімете. В мене є точно така як на фото.
Вишиванка• 12 ноября 2023
Ответ дляГравіцапа
и у меня тоже она же, сносу нет ей

Голова колгоспу• 12 ноября 2023
Ответ дляГравіцапа
В мене також Рондел, на кришках норм, а на ручках зіпсувались.
Курочка-чубаточка• 12 ноября 2023
Тефаль у мене давно, ну років 5 точно. Все норм.
Пишу каліграфічно• 12 ноября 2023
Зіпсуються
english book• 12 ноября 2023
То не резина. В мене є одна така Gipfell. Нічого їй не сталося, але мию її не в посудомиїці.
english book• 12 ноября 2023
Думаю що залежить від виробника, і того, чи миєте в посудомийні машині. Бо там і температура вище, і хімії більше.
Чорт і Шо• 12 ноября 2023
Кастрюли Рондел, такие ручки очень быстро пришли в негодность. Просто треснули снизу. Использовались на газовой плитке
автор Рогнеда Карповна • 12 ноября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
У мене теж газова ..
Швендяю містами• 12 ноября 2023
У моєї мами є. У неї не зіпсувалися, але у неї посудомийки нема і вона любить мити все дуже довго. Я би не брала.
автор Рогнеда Карповна • 12 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А вони легко знімаються? Не буде такого що місцями обдеру, а десь залишиться ?..
І у вас не гріються вони без цих накладок? Чи у вас вони ще на місці?
Леди_в_ночи• 12 ноября 2023
У меня такие Rondell. Резина не испортилась, хотя регулярно мою в пмм, но отошли металлические крепления, они не держат ничего на самом деле, но просто телепаются теперь. Раз муж приклеил каким-то клеем, но они все равно отклеиваются. Кастрюля лет 10 наверное.
Голова колгоспу• 12 ноября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Так, просто ножицями розріджене і все, вони не приклеєні