Статус Ква• 1 час назад
В магазині дали зіпсовану банкноту
Навіть не просто зіпсовану, а розмальовану антиукраїнськими написами. Дали на решту серед інших банкнот. Донька побачила вже вдома. Думаю, що це не випадково. Продавець спеціально підсунула дитині, а не комусь з дорослих. Як би ви вчинили в такій ситуації?
ЗавЛабСнаб• 1 час назад
Отнесла б обратно. Если просто разрисованная, то в любой магазин или банк, их принимают
СКИБИДЫШь• 1 час назад
А що можна зробити? Йти вчиняти скандал, скажуть це не у нас видали таку. Терміналі прийме при поповненні таку банкноту
Статус Ква
• 1 час назад
Ответ дляПарова машина
Попробуйте пополнить нею карту через терминал
Щось накручувала себе на скандал. Але, справді, можна зробити простіше для всіх.
Дякую)
Скорая помощь• 1 час назад
Ответ дляСтатус Ква
Дякую)
В кассе самообслуживания рассчитаться
Оце так цабе• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
Ничего бі не делала, рассчиталась бі позже в магазине
В том же)
Статус Ква
• 1 час назад
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так. Вже вдихнула. Я так і зроблю.
Я ще уявила, що б вона, наприклад, десь розрахувалася нею і їй зробили зауваження. Ну таке. Це я вже себе накрутила знатно)
Ні за холодну воду• 1 час назад
Не знаю, что вам теперь делать, но в любом случае настоятельно не рекомендую пополнять этой банкнотой карту через терминал Монобанка.
Мурзилка• 29 минут назад
Учите ребенка смотреть на купюры не отходя от кассы. Если ее не примут нигде, идите в тот же магазин и рассчитывайтесь ею. Раз они у кого-то ее взяли, значит и у вас возьмут. Или прямо сейчас с ребенком идите и выясняйте, пусть дадут другую.