Злива інформації• 12 ноября 2023
Я несповна розуму? Чоловік хоче сина від іншої
жінки. Не якоїсь конкретної.
І я не проти!!!
Народити не можу. Я доньку маю, у нього нема дітей.
Юридичні питання не цікавлять. Ми фінансово незалежні обидва.
Не знаю чого від Вас чекаю...
Поради чи прочуханки...
І я не проти!!!
Не знаю чого від Вас чекаю...
Поради чи прочуханки...
Злива інформації
• 12 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Няня не буде дитину любити, а це головне для психічного розвитку.
У тому й справа. Хоче щасливу, морально здорову дитину. Треба мама.
Сиамская сороконожка• 12 ноября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
А народжувати дитину від другої жінки не дикунство, ні? Най буде повноцінна мама без повноцінного батька
Дитині мама важливіша. Саме тому при розлученні закон на стороні матері.
Злива інформації
• 12 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Подумайте над тим, щоб ні в якому разі не казати йому ’Так’ у відповідь на цю ’ пропозицію’ . Крутиться, беріть час на роздуми, максимум ’ Роби так як вважаєш за потрібне’ . У нього не буде цієї страшної переваги : Ти сама мені дозволила.
Перечекайте, може в нього це мине, якщо ні - далі можна дивитися по обставинах.
Дякую. Задумалася над порадою
Чебураха з перцем• 12 ноября 2023
На цьому етапі Ви мабуть розумієте що у вас двох різні цінності в житті, Ви вже виховали дитину, а він тільки в 44 роки прийшов до того що хоче повноцінну сім´ю з дитиною.
Мабуть на початку відносин Ви говорили про це.
І ще якщо він хоче дитину, по Вашому опису це виглядає як дитина на стороні, він ходитиме в іншу сім´ю, щоб побачитися щ дитиною, буде вирішувати її проблеми, хвороби, садочки школи, витрати постійні. Це будуть близькі відносини з мамою дитини, він буде їй вдячний скоріш за все, за народження і виховання дитини. Це буде дуже дивно і думаю для Вас дуже важко.
Жена аллигатора• 12 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Не придумуйте)
Сиамская сороконожка• 12 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Тоді відпускайте, хай будує повноцінну сім´ю заради дитини. Ви свою народили, а забирати у нього такий шанс не маєте права, він не ваша власність.
КаваЗМолоком• 12 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Дитині потрібна повноцінна мама,якабуде її любити, а тато на роботі весь день. Дитина буде,як кошеня у хаті? Дикунство якесь.
Сестра працює нянею в сім´ї - няня в дітей з народження до мами, тата в ввечері показатися на деякий час і все. діток 5, від 12 до 3 років, 5 нянь.
Сиамская сороконожка• 12 ноября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Жах. Це дитбудинок сімейного типу, а не сім´я.
Злива інформації
• 12 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Знакомая так мужа отправила искать любовницу, потому что не могла заниматься сексом. Что- то там было у нее, ранний климакс вроде...короче секса не хотела, хотела просто жить с ним, а чтоб удовлетворяла его другая. Так мозгов хватило даже на отдых их отправить, так о муже заботилась. С отдыха он приехал по уши влюбившись в ту, с которой , подразумевалось, будет только секс. С женой развелся, на любовнице женился.
Думаете у вас будет по другому?
Знаєте з батьком моєї дитини у мене схожа історія. Нічому життя не вчить... Або випробовує!?
У далеку молодість... Я не хотіла його підстригати, а казала йди у перукарню, де тебе... Розійшлися, бо пішов до перукаря. Але у них відносини так і не чклалися
Сиамская сороконожка• 12 ноября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Зате в інстаграмі, мабуть, мама обвішується тими діми для зйомок на півголинки і пудрить людям мізки, як легко виховувати 5 дітей.
Да Щас же• 12 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Перше
Так де він знайде таку жінку? Це гомони і зайве навантаження
Сиамская сороконожка• 12 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Перукар хоч не мужик?))
Злива інформації
• 12 ноября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Дякую, що зрозуміли
КаваЗМолоком• 12 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Фотосесії роблять для себе, в соц мережах батьків не має.
І як не дивно, діти батьків люблять.
На відпочінок ніколи самі не їздять, завжди з дітьми( звісно з купою нянь)
І як не дивно, діти батьків люблять.
SecondLeg-f4c4• 12 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Дякую. Задумалася над порадою
Він зробив свій крок з неправильного положення, тому зараз правда на вашому боці. Ця ситуація виглядає дикою, вас може хитати в різні боки, але у вас є перевага - хід за вами.
Злива інформації
• 12 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Не тримаю, а можливо тримаюся... Мені можливо менше боліло якби пішов
Бабуся мороз• 12 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ні.
Я впевнена, що полюбити, як свою дитину не зможу. І виховувати не хочу. Тому інша жінка, яка любитиме цю дитину. Чоловік буде фінансово їх утримувати і буде татом люблячим.
А чому не спільну дитину, яку виносить сурмама?
Злива інформації
• 12 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Не можу бути донором
Я Вас не боюся• 12 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Перше
То чому не ваша яйцеклітина, сурмама, і потім няня, щоб вам було легше?
Я Вас не боюся• 12 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Мама якраз більш морально здорова, коли є няня)
КучМала• 12 ноября 2023
Я б на такой вариант под дулом пистолета не согласилась. Не соглашайтесь! Деньги из семьи будут уплывать, в отпуск он будет ездить с той женщиной и ребенком. Автор, знаете что, чего это он вам условия ставит? Вы ж понимаете, что вам плохо от такого его решения? Значит оно вам точно не подходит. Советую прийти и сказать ему: или ты идешь и делаешь ребенка или останешься со мной. Все. Лучше быть одной, но со здоровой психикой. Вы за ним максимум месяц проплачете и забудете, у вас нет детей общих, привязка меньше, вот поверьте, лучше одной, чем потом мучаться от ревности. Вы ж понимаете , что рожать ему будет моложе вас женщина? Зачем вы себя хотите на ежедневные мучения обречь? За что так себя не любите?
Злива інформації
• 13 ноября 2023
Ответ дляКучМала
Дякую, що ,,окунули,, в крижану воду
personality• 13 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Так,має... тому й ,,розривається кожна клітинка мого тіла,,
Ви ж не проти?