Чесно брешу• 12 ноября 2023
У ребенка увеличены аденоиды, назначили назонекс. Начала болеть голова?
У кого так было ?
В побочных это указанно .Прекращать ?
Чесно брешу
• 12 ноября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Раніше голова ніколи в дитини не боліла?
Ні
Зам. зав. Анонима• 12 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Ні
Тоді треба спитати в лікаря на який препарат замінити
Блакитна устриця• 12 ноября 2023
Скажіть лікарю, можливо замінить на Флікс (він слабший). Там є дійсно побочка така, але не для всіх. Донька не має ніяких побочок, а у сина бувають кровотечі. У нас вся сімʼя користується Назонекс, син тільки має таке.
ГендиреХтор• 12 ноября 2023
5 днів крапала донечці (5років) назонексом і кожен день після обіду казала, що втомлена та не має сил, бувало навіть засинала, а сьогодні не крапала, то дитина цілий день була жвава і активна.
Там побічні дії страшні у анотації, можливо наші дітки так переносять важче ніж інші. Бо у багатьох знаю, ніяких проявів не має.
ЦібаФу• 13 ноября 2023
Не связанные события - назонекс и головная
Препарат не всасывается в кровоток
При впрыскивании старайтесь направлять сопло спрея так, чтобы струя не попадала в перегородку носа
Препарат не всасывается в кровоток
Ответ дляЦібаФу
Препарат не всасывается в кровоток
Ну как не связанные, если в побочках «часто» стоит головная боль? У меня от назонекса тоже головная боль постоянная.
Доброго дня!
🍏 Дорогі матусі, у ваших діток виявили запалення та збільшення аденоїдів.
❗️Видалення до 7 років - сильний удар по ІМУНІТЕТУ!
🥑Пропоную консультацію нутриціолога, де ви зможете відкоригувати даний стан природними методами.
🍋 В консультацію входять письмові рекомендації, де ви :
📍розберетесь з причинами запалення,
📍зможете вірно скласти раціон харчування,
📍навчитесь вірно промивати носик ,
📍зможете зняти набряк у носику без гормональних спреїв,
📍піднімете імунний захист організму з допомогою нутрицевтиків,
📍розберете психосоматичний компонент
☀️Мене звати Світлана Куліш, в сфері натуропатіі та нутриціологіі більше 10 років.
Збільшені аленоїди теж були у мого сина і ми прекрасно справились , всі рекомендації випробувані .
☀️Буду рада допомогти. Звертайтесь в месенджер 0673885248
📍розберетесь з причинами запалення,
📍навчитесь вірно промивати носик ,
📍розберете психосоматичний компонент