Г@Л@В@ломка• 08 января в 02:50

Дівчатка переживаю у дитини 2 день болить живіт.

Незнаю що таке, сину 12 років болить живіт. Бачу , що не дуже сильно , але болить . Давала вугілля , алахол , омез . Ацетона немає . Загальний стан каже крутить і жарко. Завтра підемо напевно до лікаря.Може вірус такий? Хтось щось чув?
Гарні диньки• 08 января в 02:51
Може, апендицит?
автор Г@Л@В@ломка • 08 января в 02:52
Ответ дляГарні диньки
Може, апендицит?
Та я пробувала. Там тверденька частинка, але не дуже , каже там не болить .
Парова машина• 08 января в 03:23
А коли в туалет ходив по- великому останній раз?
Намакушка• 08 января в 07:18
Гастроентеролог
Мороженная курица• 08 января в 07:33
Ответ дляГ@Л@В@ломка
К врачу идите сегодня
Lisichka1307• 08 января в 08:12
Поїдьте до хірурга, здайте аналіз крові, УЗД органів черевної порожнини - як мінімум є декілька варіантів
Панна Кота• 08 января в 08:33
Ответ дляLisichka1307
Автор! Вы не серьезная мать.
Самое первое исключить аппендицит!!!!
Панна Кота• 08 января в 08:34
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Что вы пробовали??? Это должен делать врач
Ane4ka-9cee• 08 января в 10:00
Я б повела до лікаря, аби спростувати апендицит. В мого болів добу живіт, там де шлунок, до педіатр запідозрила апендицит, але хірург спростував. Сказали , що при апендицитах болі можуть бути різні, в різних ділянках