Котогосподиня• 12 ноября 2023
Все уже запаслись паверами?
Посоветуйте не самый дорогой и хороший
Все буде• 12 ноября 2023
Ответ дляneortoju
Нет. Этой зимой все ок будет.
Сложно сказать. После особенно вечерних новостей
Стриптизерка• 12 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
і шо там?
побольшомусекретику• 12 ноября 2023
ще з минулого року запаси - зарядні станції 4шт, купа павербанків, купа акумуляторних ліхтариків.
шось ви пізно запаси надумались робити, зараз і ціни дорожче ніж наприклад влітку
Все буде• 12 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
і шо там?
У Ванька:
У найближчі 48 годин очікується нанесення масованого ракетного удару із застосуванням КР по всій території расєї. На даний час проводиться підготовка носіїв StormShadow та Scalp.
Крім цього, у слабіх хохлов споряджені та готові до застосування 345 ’бобрів’, 235 аналогів дронів типу ’Шахед’ та 20 підводних дронів
Все буде• 12 ноября 2023
Ответ дляneortoju
А что там? 100500 тушек летят?
У Ванька:
Кукусик• 12 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
У Ванька:
Вы чувством юмора обладаете?
Добротная• 12 ноября 2023
У меня сяоми. Покупала в прошлом году за 1200, потом он был почти 2к. Летом видела, что уже 999грн по акции, какая цена сейчас, хз. На 20к он. Мне норм, хватает. Я переехала в безопасный город, даже если и будут отключения, то по графику у нас, а не как дома по 3 дня блэкаут без инета, связи, отопления, света и воды. Ещё весной купила бак для воды, и один типа светильник, который заряжается от сети, один от павера, и есть ещё старый павер с фонариком, он вообще крутой, спасал, когда был блэкут по несколько дней, светит без проблем и ярко. Как-то так. Готова.
Стриптизерка• 12 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
У Ванька:
А КР це шо?
Love_Love_Love_• 12 ноября 2023
Підписана на одну дівчинку яка займається рекомендаціями з алі, от в неї таке
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! грн.7,408.43 52% Off | POWERWIN PPS320 Solar Generator 320Wh/300W 100Ah Energizer Portable Power Station PD100W Fast Charge LiFePO4 Battery Gas Boiler
Докладальниця• 12 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Отключения по графику в Ужгороде,в прошлом году, было по 14 часов в сутки,месяцами,я охреневала
Все буде• 12 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Вы чувством юмора обладаете?
Так такая инфа не только у него
❗️Друзі, надходить інформація щодо можливих масових обстрілів кацапами нашої енергосистеми (начебто це може статися в найближчі 48 годин).
Що можемо сказати про це:
1. Ця інформація курсує вже давно... У будь-якому разі тупоголова нація нового нічого не вигадала.
2. Так, обстріли дуже скоро будуть. Наскільки відомо від наших джерел, на ае ’Олень’ ТУ95МС вже декілька днів стоять споряджені крилатими ракетами х101/х555 + балістика завжди на поготові.
3. Щодо кораблів. Калібри будуть, але в поєднанні з х101/х555 + підводні човни не забуваємо...
4. Сам Зеленський, про це сьогодні попередив. Дивитися звернення… () (натискай) ()
Тож, до чого ми це все…, як і писали раніше, з приходом похолодання це станеться. 48 годин чи більше, ніхто не може сказати конкретно. Все те, що зараз форсять тг-канали, це припущення.
У випадку вильоту ТУ-шок ми обов‘язково будемо повідомляти пре небезпеку. Ми усі проходили минулий рік, пройдемо разом і цей!
Посилання на наш канал
👉 (натискай) ()
ㅤ ㅤ ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот ➡️@novosty_kiev_bot
➡️ ПІДПИСАТИСЬ ()
Що можемо сказати про це:
Посилання на наш канал
👉 (натискай) ()
ㅤ ㅤ ㅤ
➡️ ПІДПИСАТИСЬ ()
Міс Всесвіт• 12 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
Так такая инфа не только у него
Що можемо сказати про це:
Посилання на наш канал
👉 (натискай) ()
ㅤ ㅤ ㅤ
➡️ ПІДПИСАТИСЬ ()
Що можемо сказати про це:
Посилання на наш канал
👉 (натискай) ()
ㅤ ㅤ ㅤ
➡️ ПІДПИСАТИСЬ ()
Так у Ванька про обстрелы нами, а не нас
УжеВотДа• 12 ноября 2023
Муж подарил ещё за два года до войны павер небольшой, я если честно тогда подарка не поняла, зачем это нужно если обычная зарядка справляется. Заценила той зимой) Спасибо мужу
Все буде• 12 ноября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Тю, блин точно. А я увидела 48 годин и дальше не внимательно читаю.
Ку ка ку ка ку• 12 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Это очень дорого. 5-7 тыс не больше за такую станцию
Червона калина• 12 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
У Ванька:
Мабуть наші будуть бити по москальській енергосистемі, щоб один холодильник розморозився і щось на росії почало воняти
Плету корзинки• 12 ноября 2023
сяоми еще летом в розетке по скидкам купила, кстати поставила его на зарядку) Надеюсь, что фейк разгоняют, но на всякий случай
Дивне створіння• 12 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
А Ви шарите в гострих жартах)))
Love_Love_Love_• 12 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви бачили їх десь за 5-7?
Ку ка ку ка ку• 12 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви бачили їх десь за 5-7?
Да, с такими характеристиками.
Love_Love_Love_• 12 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Да, с такими характеристиками.
Ну тут вона 7400, можете дати посилання?