Галябалована• 13 ноября 2023
Підійде темно-синє взуття під червоний пуховик?
:) спочатку купила класні спортивні черевики темно-сині, а зараз приглянувся червоний пуховик спортивний. Як думаєте, зовсім погано буде?
Самая СоветЧиваЯ• 13 ноября 2023
нормально має бути, тим більше це ж спортивні речі, там може бути і божевільне поєднання кольорів
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 ноября 2023
Если это единственный лук на зиму, то смотрите другой пуховик. А то может у вас там ещё 10 пар обуви и 20 пуховиков
Українська Мрія• 13 ноября 2023
синее отлино соетается с краснм,купите минюю шапку, или шар, или перчатки..