Барвіночка• 13 ноября 2023

Сусід вимагає гроші для підключення до його газової труби

Зробили проект в газовій конторі
Оплатили кошти
Подзвонили сусіду, попередила що будуть корати біля нього і щоб показав де закінчується газова труба
А він відразу сказав що його дозвіл коштує 20000 грн, мол так не робиться, в обхід нього
Хто був в такій ситуації?
Лукава Кішка• 13 ноября 2023
Прикольно. А он при чём? Труба по улице проходит?

Тримаю свічку• 13 ноября 2023
копати біля нього чи все ж таки та ділянка його власність?
Мне без сахара• 13 ноября 2023
Його дозвіл на що коштує 20 тис?)
Доставучая• 13 ноября 2023
Автор,а скільки коштує зараз проект?
Також потрібно,нам озвучили 100 тис грн.
У вас також?
Газова труба уздовж ділянки,до будинку нашого 3 метри.
Бринзолетта• 13 ноября 2023
Копати на його території?
Кашпо• 13 ноября 2023
Если у вас есть проект, то у вас показано где окончание трубы. Зачем вам разрешение соседа?
автор Барвіночка • 13 ноября 2023
Ответ дляДоставучая
Автор,а скільки коштує зараз проект?
У вас також?
170000

Робот Вертер• 13 ноября 2023
Мы платили соседям. Так как они за свой счет тянули трубу на нашу улицу. Узнавайте, может и у вас так.
З царем в голові• 13 ноября 2023
когда он прокладывал трубу - это никому не надо было, я правильно понимаю. Возможно он и обращался ко все, видимо все отказались. Он вс оплатил, для него это было дороже как для одного. а теперь вы хотите врезаться в трубу, которую он проложил.
Доставучая• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
170000
Ого.
Це сам проект,чи з підведенням газу та роботами.
Сорока-ворона• 13 ноября 2023
Прикольно, у газовій конторі зробили проект і не знають, де закінчується газова труба
В танке• 13 ноября 2023
Колись так ми купили ділянку для будівництва. По вулиці вже був проведений газ. За всі матеріали, проекти, дозволи, роботи...сплачували сусіди. Ми перевірили документи, прорахували вартість нашу (разом з ними) і сплатили. А як інакше? Те саме зі світлом. Там сам проект і дозволи коштують чималих грошей.
Все буде Україна• 13 ноября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Тут логично
автор Барвіночка • 13 ноября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Ну так є проект
Колись вони скидались із іншими сусідами і тягнули
Воздух в банке• 13 ноября 2023
Мої батьки разом із сусідами тягнули трубу по вулиці за спільні кошти. Сусіди, які мали бажання ’врізатися’ в цю трубу згодом, сплачували частку
чаревна• 13 ноября 2023
У нас так в частном секторе. Потому, как сам газопровод тянули за свои деньги. И кто хотел врезаться платили. Так же и с водопроводом. Тянуть самому, потом дать кому то врезаться.
Пусть тянет сам или платит
Бринзолетта• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Ну тоді логічно віддати частину грошей
Секретница• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
ну тоді це справедливо. або виплатіть частку сусіду, або тягніть свою трубу від загальної
Чемна панночка• 13 ноября 2023
Можливо сусід, проводив цю трубу за свій кошт на цю ділянку вулиці, а ви поряд поселилися, і вирішили, що ви маєте платити лише за підключення до труби, яка в нього, тому і вимагає.
У нас на дачі так. Розбудовувалась нова вулиця. До основного газопостачання підключитися було проблемно, бо проводити до нашої вулиці потрібно було, то сусіди вирішили електрикою обійтися, а зараз проблема з відключення.

В танке• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
То вони ж самі платили за проект по вулиці, підключення до вулиці?
Воздух в банке• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
А ви на шару хочете?
Мочалкин блюз• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
170000
Що вам ті 20 тищ
Клин_Кляйн• 13 ноября 2023
Автор,сусід правий,в чому власне питання?
Моська-слон• 13 ноября 2023
Его труба, его правила🤷‍♀️
чаревна• 13 ноября 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Скорее всего автор не знала о таком, что за врезку надо платить. Вот и абалдела от ответа соседа
Клин_Кляйн• 13 ноября 2023
Ответ длячаревна
Тепер буде знати)
чаревна• 13 ноября 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Тепер буде знати)
Ну да, жизнь вносит корректировки
Мочалкин блюз• 13 ноября 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Тепер буде знати)
За таку суму проекту автору мали б повну консультацію надати щодо таких нюансів.
VitalinkaGL• 13 ноября 2023
мы так платили соседям.
давно.
и за воду тоже.
люди вкладывались,а как иначе
Скіфська пектораль• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Які тоді питання?