Молода і нерозважлива• 13 ноября 2023

Які сережки обрати золоті з діамантами?

Чоловіку сподобались ось ці 2 пари в магазині.
Сьогодні треба прийняти рішення, брати чи не брати
Які більш класичні на кожен день?
Результат:
вже голосів: 129
103 (79.84%) 1 класика
26 (20.16%) 2 бантик
ФсеСама• 13 ноября 2023
Якщо це ви вибрали, то смаку у вас не має.
Лгин• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це моє вухо))
Ще такого не чула що погано проколото🤣
Ну може таке фото. Але що дірки колять аби як, деякі майстри, то це не новина. Мені на фото наче дирка не по середені , а якось збоку, віддалено від обличчя, то не подобаються, як саме ці сережки розташовані, може інша модель буде краще. Ви взагалі не чули, чи саме про ваші проколоті вуха?))) Є низько колять, є високо, є в стороні, як у вас. Ну майстер повинен трохи бачити, що робить, як на мене. Невже важко маркером тикнути цятку, щоб видно було, що вона рівно розташована. Є колять так дирки, що як одягаєш сережки- кільця, то вони як вуха чебурашки торчать, а на інших красиво і рівно звисають)))
Тепличная• 13 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Ні))) У моєї колеги такі товсті мочки, вона міряла пусети, то це смішно.
Пусеты разные бывают)
автор Молода і нерозважлива • 13 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Саме про свої вуха не чула))
Ну вот прям зараз сфоткала своє вухо, начебто нормально🤣
Доречі вуха проколювали ще в 16 років пістолетом)
Жерица ночи• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Саме про свої вуха не чула))
А девушка права. На этом фото явно видно, что место прокола должно быть ближе к лицу. Посмотрите на самый выступающий край мочки. Вот там должен быть прокол.
Ответ дляЖерица ночи
І що тепер з тим робить?😭
Жерица ночи• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
І що тепер з тим робить?😭
Уши быстро заростают. Можно сделать потом прокол в другом месте.
Ответ дляЖерица ночи
Навіть ніколи про це не думала, чого тут тільки не дізнаєшся
ТАЗератти• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Саме про свої вуха не чула))
Так видно ж дуже, що криво дирка. Вам треба широкі сережки, щоб перекривало. А чому на першому фото немає пломби і іншої сережки?
Жерица ночи• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Снимите серьги и посмотрите, где у вас впадинка. Обычно там и прокалывают. Мне, например, колола очень давно медсестра. Сделала ровненько, на глаз. Но сразу сказала, что будет колоть чуть повыше, потому что со временем, если носить тяжелые серьги, то дырка сильно растянется. Мне тогда было 8 лет, но я помню, что у нее именно такие мочки и были. Поэтому мне не подходят очень короткие по высоте серьги.
Ростки жимолости• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Саме про свої вуха не чула))
В первом сообщении тоже не ваше ухо?
Посмотрите именно на нем.
Басноплетка• 13 ноября 2023
Такое старье не актуальное...
Ростки жимолости• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
І що тепер з тим робить?😭
Да, ничего не делать).
Я мужу хотела колечки подарить, но у него уши разные и расстояние от дырочки до края мочки отличается на 2-3 мм, смотрелось ужасно. Когда уши прокалывал, нам говорили что они разные. Продолжил носить пуссеты, скрывающие этот недостаток
Ответ дляРостки жимолости
В первом сообщении тоже не ваше ухо?
Посмотрите именно на нем.
Моє
Ответ дляТАЗератти
Не зрозуміла питання. Якої пломби?
А.. все дійшло
Рукою притримую, щоб краще видно було.
Може тому так і виглядає що прокол якийсь нп такий , бо я притримую другу сережку за волоссям
Ростки жимолости• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Моє
Имхо ничего с ухом делать не нужно. Вы же не будете под каждые серьги переделывать дырочки.
Ростки жимолости• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Не зрозуміла питання. Якої пломби?
А.. все дійшло
Рукою притримую, щоб краще видно було.
Вы зря кст про пуссеты, я для них специально дополнительные дырки прокалывала
Ответ дляРостки жимолости
Ну звісно не буду
Та мені взагалі ок, це тут вказали як недолік
Ответ дляРостки жимолости
У мене є пусети, не мій формат не подобається
Ростки жимолости• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
У меня в первых дырках мамины серьги, на английском замке, которые я непрерывно ношу с момента прокола ушей, несколько раз хотела найти замену, но ничего толкового не нашла, решила немного осовременить вторыми рядом. Во вторые естественно пуссеты.

У мужа достаточно крупные (~1*1см)пуссеты без камней из белого золота, но у него и мочка большая.
Боневтікла• 13 ноября 2023
А є ще варіанти?
Ответ дляБоневтікла
А є ще варіанти?
Не хочу більше обирати. Вертаємося за першими)
Боневтікла• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Тоді вітаю з майбутньою покупкою 🤗
Ответ дляБоневтікла
Тоді вітаю з майбутньою покупкою 🤗
Дякую❤️
Фляшунька• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мені перші дуже подобаються
У меня подобная 1 модель. Очень довольна!
Ответ дляФляшунька
Гарні! У мене більш тонкі, інша модель
Купили вже)