Marie-Antoinette2• 13 ноября 2023
Працівники ТЦК посеред ночі забрали водія автобуса, який віз дітей
Такого беззаконня в країні ще не було ніколи.
«В Ужгороді співробітники ТЦК насильно забрали водія автобуса, який привіз дитячу збірну з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо.
Водій заночував у хостелі, куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими та насильно забрали його до військкомату.
Чоловік спробував пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не взяли його слова до відома.
У військкоматі в чоловіка відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами.
Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.
Голова Вінницької ОДА узяв ситуацію під контроль. Чиновник обіцяв вирішити питання безпеки та транспортування дітей.»
Ответ дляКиев_Елена
Люди читать не умеют. Естественно что не специально охотились на конкретного мужчину. Облавы делают регулярно ночью по гостиницам и хостелам. Кого найдут - того в бус( просто так как дети остались без водителя и подключился к ситуации глава Винницкой ОДА, то это получило большую огласку
А почему такие спецоперации в хостелах, ресторан, ночные клубы боятся туда заходить, защитники гребаные
Ответ дляTeonaa
А до КОГО саме вони так приходять, посеред ночей, до люлей, які у відрядженні (не по місцю, а в хочтелі от) - у тих чоловіків що, прям до усерачки затребувані спеціальності військові?
Вы хотите что бы ещё по домам ночью ходили, как при сталине, скоро так и будет, режим зе будет
Ответ дляАдвокат Пономаренко
В мене сторінка в інсті та Тік Ток. Тому люди до мене звертаються за консультаціями з усієї України практично. І по силовій мобілізації теж. Все це є насправді. Багато. Ті хто пише про ІПСО, живуть в країні рожевих поні. Наразі, ми живемо і правовому режимі1933-1937 років. Це стосується всього, особливо військовозабов´язаних і військових.
Сталинизм возвращается
Ответ дляTakamaka
То було інтервʼю (чомусь запамʼяталося), заради справедливості «до останнього» там не звучало, цитата «Будемо сподіватися, що це неможливо. Інакше буде велика війна. Ми нікуди не підемо, ми всі будемо воювати, всі будуть мобілізовані – і чоловіки, і жінки. Це буде погано для населення України. І я думаю, що Росія це прекрасно розуміє.»
І знову брехня хто всі тільки не уточнив, це ми і бачимо
Ответ дляLudaSHS
Возможно, пришло время системной работы над мобилизацией, перемен, изменение мотивации, изменение и внедрения страховки по болезням/ ранениям, обеспечения воина.
Фронт должен функционаровать за счет новитней западной техники, а не как русня - за счет человеческих ресурсов.
Не знаю, но этот вопрос просто волает перед Руководящим составом.
💯
Ответ дляkpss2017
Да, но я не думаю, что это принесет результаты. Настроения людей ооочень поменялись, не хотят идти воевать ни за какие плюшки уже, а вначале очереди были. Почему так произошло? В принципе ответ я и так знаю, только ещё не поняла, специально или по глупости это было сделано.
💯
Ответ дляTakamaka
Как и в большинстве случаев, согласна с Вами, но есть еще нюанс: пока у человека не будет никаких реальных возможностей реализовать хотя бы основные права (н-р, защититься в случае вопиющего нарушения законодательства в процессе мобилизации, получить нормальное медобслуживание и реабилитацию в случае ранения и так далее), а только обязанности терпеть любое отношение, никакой допольнительной мотивации не появится, скорее, будет обратный эффект. Мы до сих пор недалеко ушли от совка в плане отношения к человеку, как к фактически бесплатному и бесправному ресурсу. Так зачем напрягаться, как говорится…
💯
Ответ дляtanysha777
Я про це і сказала вже, що він не сказав ’ до останнього українця’
Була фраза в контексті до останнього, тому що в нас немає іншого шляху. Можливо ця фраза звучала ще в якомусь геніальному спічі, а я вже все в купу змішала
P.S. Це ж він тоді говорив і знав вже, що буде з Україною, спокійно розміновували Чонгар і з посмішками запускали шатли.....будували для орків дороги ..... відводили з під Києва бригади....
От де зрада а зараз він герой і не він розпочав війну, але ж допоміг?
Ответ дляСоната любви
он под Авдеевкой воюет?
тогда удивляет, как он еще успевает рассказывать, кому и куда записываться и как на все пофиг.
родственникам погибших или пропавших без вести ничего сказать не хочет? или тоже пофиг?
особенно таким командирам, как в 77 бригаде
“Хочеш жити – плати”: Дружина зниклого воїна звинуватила 77-му бригаду ЗСУ у корупції
Дружина зниклого безвісти українського військового Тетяна Івчук із Бородянки звинуватила керівництво 77-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ в корупції.
За її словами, є цілий “прейскурант” для солдатів, які зобов’язані платити командирам:
750-1000 гривень — один ріжок автомата;
від 30 до 70 тисяч гривень — за невихід на бойове завдання;
20 тисяч — за десятиденну відпустку;
10 тисяч гривень — за евакуацію з поля бою.
“Хочеш жити — плати їм”, – каже жінка у своєму відео.
Також, за словами Івчук, до солдатів майже не доходить гуманітарна допомога, яку на фронт доставляють волонтери.
Жінка, чий чоловік значиться зниклим безвісти, стверджує, що всі докази озвученого нею передані до СБУ, ДБР і прокуратури.
750-1000 гривень — один ріжок автомата;
20 тисяч — за десятиденну відпустку;
Який жах, яка корупція в армії, яка може бути перемога,
Ответ дляИрина-bbd0
Но кому-то не доходит)))))
Ой, да ладно. Спеціально. Вони такі і є. І в 14- му такі були. Ніколи там достойні люди не працювали, бо ТЦК - це ще виб’’’док радянської армії, і методи у них ще ті, радянські, і люди вони гівно - крадії і хабарники. А здичавіли, бо розмови пішли, що в ТЦк скаліченіі хлопці мають працювати, а ці зажравші морди мають воювати, а їм страшно, бо з військового у них тільки форма. Тому і роблять цю дичину, тому й шляються по шпиталях, розповідають скаліченим - відправимо на протезування, а потім знову туди. І в Білці, розповідають , і в Києві, і в Франику. Бо однакові скрізь.
Flower Girl23• 14 ноября 2023
Ответ дляanducci
Проблема не в Зеленском, а в отношении нашего общества к власти. К любой власти.
Да нет... В данном случае проблема именно в нём... ((( Если так будет продолжаться, людей в стране не останется вообще... (( Почему он на эту и подобные ситуации не реагирует никак, как будто это его не касается вообще? ((( Только ежевечерние видосики записывает для каналов т всё? ((((
Ответ дляdeep soul
они на западной оборзели совсем, просят всех приезжих в отели подписывать бумажки, делают копии документов, даже по симке отслеживают местоположение, аргументируя тем, что местные женщины недовольны и требуют чтобы всех мужчин забрали на войну.
Скоро на мужчину гуляющего по улице будут смотреть с ненавистью и завистью
З чого б це, так?
Ответ дляTeonaa
Ви сядете за кермо того автобуса? Чи підете сміття вивозити? Чи в металургійний цех? Або на цвинтар могили копати?
Прям із свого декрету на роботу підете?