Запароленое одеяло• 13 ноября 2023

Чим хворіє людина з такою історією переглядів?

Від 14 до 16 год перегляд порно. Сорокарічному чоловіку 2 години життя витрачати порнуху це нормально? Така ситуація кожного дня, інколи навіть довше по часу.
Сметчица• 13 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
А якби було навпаки? Ви працюєте, чоловік наярює свій пісюн в той час на голих тіток з порносайтів? Вас би влаштувало? Дві години часу просто прос...ти, вибачте за французький.
Ну самий звичайний примітивний самець
Що з них взяти
99 % думають відрубком
Нам звісно це неприємно, жінкам
Нічого поганого до речі в порно немає
Чисто як спосіб подивитися і швидко зняти напругу
Збуджуються ж дивлячись саме на голі телеса, сам акт, сіськи - жопи, обличчя там взагалі не важливо, багато хто до речі знімається без облич, аматори
Не на конкретних жінок або чоловіків, ви що )
Я порно дивлюсь теж іноді, різні чоловіки
Але абсолютно немає думки про те, що хтось мені подобається або ні, в такому контексті порнушних акторів ніхто не розглядає 😀
Вони для мене суто як спосіб швидко зняти напругу
Після завершення я просто закриваю сторінку і навіть не згадаю як вони виглядали
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Є і алкоголь, і інтерес до інших жінок, і рибалка, і порно, і відсутність в житті дітей, і низький дохід. Такий комплект як? Саме цікавість до інших жінок мене спонукала встановити його ак на свій телефон.
так какие у вас претензии к порно? это реально наименьшее из зол
а теперь подумайте - хотя бы пять пунктов чего то хорошего сможете о нем написать?
автор Запароленое одеяло • 13 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Ну самий звичайний примітивний самець
Що з них взяти
99 % думають відрубком
Нам звісно це неприємно, жінкам
Нічого поганого до речі в порно немає
Ось зі свіженького. Це він в туалет зайшов і вуаля))
Ответ дляСметчица
Ну самий звичайний примітивний самець
Що з них взяти
99 % думають відрубком
Нам звісно це неприємно, жінкам
Нічого поганого до речі в порно немає
Так бридко, що хочеться блювати. Придурок.
Ответ дляНевісточка ж
Розпалює котел. Все
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
ну знаете, то чтг вы делаете это тоже отвратительно
установить его актна свой телефон чтобы следить за просмотрпюами в инете?
просто уйдите уже от него и все
Ответ дляНевісточка ж
просто уйдите уже от него и все
Піду.
Заикальница• 13 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Может там сюжет интересный, смотрит до конца
може там ремонт креативний у приміщенні, плитка гарна, сантехніка може він ідеї дизайну інтер’єрів підбирає
Шикаю і викаю• 13 ноября 2023
Болеет сексуальной неудовлетворённостью. Не хватает мужчине секса и не удовлетворены его желания. Вы против того чтоб он кончил вам в рот?