Мне без сахара• Изменено 13 ноября 2023

Як зрозуміти чим я хочу займатися, 40років.

Діти декрет, посидіти з дітьми підстрахувати не було кому, продаж бу, дропшип, обробка анкет в турфірмі, навчання на бьюті сферу. До карантину і війни були клієнти але не багато. З війною все заглохло. На рекламу і аренду грошей немає зовсім, щоб починати все з нуля. Думаю що можна придумати, на яку сферу звернути увагу. Діти підросли , час є. Але чим зайнятися незнаю . Да й вік. Роботодавці хочуть молодих. Хотілося б працювати вдома. Бо маю ще багато сімейних обставин і проблем, а весь час відпрошуватися не варіант. А ким , і де шукати ну взагалі не уявляю.
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
За освітою інженер, мов незнаю. Маю ваду слуху.

Блондинка в Шоколаде• 13 ноября 2023
Это вам просто не припекло, поверьте.
У всех полно обстоятельств и проблем, но когда кушать нечего, идут и работают. А так да, не очень хочется, но что делать?
Не зви чайна• 13 ноября 2023
С компьютером дружите? Может курсы веб дизайна? Но конкуренция будет
Летала_НаМетле• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Тоже самое. Подумала, что я люблю.
Люблю когда все вокруг красиво и людей.
Пошла работать администратором в салон красоты .
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Это вам просто не припекло, поверьте.
Ну чоловік працює. Не багато але на життя вистачає.
Можна касиром, але незнаю чи по здоров´ю потягну. Але не дуже хочеться.
Форточка• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
На порадниці після 40 одна порада: загорнутися в простирадло та повзти на цвинтарь
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляНе зви чайна
Ні. Маю смежну професію не моє. За професією працювала два роки. То треш

Блондинка в Шоколаде• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Тогда можно оператором колл-центра из дома. Службы такси, к примеру.
ЗП там маленькие, но вложения минимальные - только купить гарнитуру.
Скромняшка• 13 ноября 2023
А бьюти сфера - что именно?
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Не взяли із-за дикції і слуху(((
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
А бьюти сфера - что именно?
Шугаринг.
кнопкодав• 13 ноября 2023
Мені 40
Поки закордоном, не на соціалі, працюю
Розвиваю сторінку з дропом
10 років тому я на цьому заробляла добре
Скромняшка• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Шугаринг.
А в салон не пробовали пойти работать?
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
А в салон не пробовали пойти работать?
Там теж до 35 хочуть...
Беруть краще молоденьких
Скромняшка• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Там теж до 35 хочуть...
Беруть краще молоденьких
Прям везде? Какая разница, сколько лет мастеру? Ладно там на рецепшене нужна красотка молодая, но мастер депиляции ?
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Уявіть я теж була здивована.
Коко Шанель• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Уявіть я теж була здивована.
Але ж у вас не один салон у місті?
Ще як варіант клінінг.
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Але ж у вас не один салон у місті?
Ще як варіант клінінг.
Не один. Але більшість перейшли на лазер, чи електро епіляцію.
Про клінінг не думала...
Форс мажор• 13 ноября 2023
научитесь КАЧЕСТВЕННО настраивать таргетированную рекламу

автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляФорс мажор
Як? Розбиралася, читала, пробувала до війни. Ефекту не отримала. Клієнти самі мене знаходило по хештегу назви вулиці. А всі реклами в групах ніякого ефекту не давали.
Форс мажор• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
причем тут таргетированная реклама к рекламе в группах?
Булку Дай• 13 ноября 2023
Ответ дляФорточка
Ага, або хоча б почати хустинки в шафу складати))
автор Мне без сахара • 13 ноября 2023
Ответ дляФорс мажор
Ну я коли намагалася розкрутити свій інстаграм для завлечения клієнтів. То пробувала все. Але сама не змогла розібратися.
Форс мажор• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Есть курсы по настройке таргетированной рекламы.
Там постоянно все меняется.
Возможно, что и не одни нужны будут и практика.
Но ее нормально никто не умеет настраивать, а берут минимум 10 тыс в месяц за свои услуги + рекламный бюджет. И без гарантий.
Накладні мюслі• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Ну конечно не хочется. хочется сразу директором, дистанционно и пару часов в день. Правда же?
Ручки-Крючки• 13 ноября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Тоже самое. Подумала, что я люблю.
Люблю когда все вокруг красиво и людей.
Ну, 40-летних они не очень и хотят. Видела несколько вакансий - 20-30 лет требование.
Фенте Фря• 13 ноября 2023
Сметчиком идите учится.